• Informacje na temat:

  samantha p

Artykuły na temat: samantha p
 • Samantha Fox zaręczona. Jej wybranka jest o 8 lat młodsza

  Według doniesień brytyjskich plotkarskich mediów, gwiazda lat 80. Samantha Fox poprosiła o rękę swoją wybrankę, Norweżkę Lindę Olsen.

 • Samantha Morton u Spielberga

  Samantha Morton, brytyjska aktorka nagrodzona przez londyńskich krytyków i nominowana do Empire Awards 2001 za swą rolę w "Słodkim draniu", dołączy do obsady filmu "Minority Report" Stevena Spielberga. Jak niedawno informowaliśmy, producenci obrazu potwierdzili, iż w rolach głównych wystąpią Tom Cruise i Colin Farrell.

 • Samantha Geimer chce spokoju

  Samantha Geimer, z którą Roman Polański odbył stosunek seksualny, gdy miała 13 lat, chce, żeby ją zostawić w spokoju - napisał jej adwokat Lawrence Silver w piątkowym wniosku do sądu apelacyjnego w Kalifornii o umorzenie sprawy karnej przeciwko Polańskiemu.

 • Samantha Geimer opublikowała wspomnienia

  Samantha Geimer, z którą Roman Polański uprawiał seks, gdy miała 13 lat, opublikowała swoje wspomnienia. Książka zatytułowana "The Girl. A Life Lived in the Shadow of Roman Polanski" trafiła we wtorek, 17 września, na półki księgarskie w Stanach Zjednoczonych.

 • Samantha Morton fotografuje

  Samantha Morton ( "Słodki drań" , "Raport mniejszości" ,  "Nasza Ameryka" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Fur", który ma być opowieścią o życiu Diane Arbus, słynnej amerykańskiej artystki tworzącej niezwykłe fotografie. Reżyserią opowieści zajmie się Steven Shainberg ( "Sekretarka" ).

 • Samantha Fox w żałobie

  Samantha Fox zaczynała karierę jako modelka topless w brytyjskiej gazecie "The Daily Sun". Dzięki zdobytej wówczas popularności (po latach wybrano ją "dziewczyną ze strony 3 wszech czasów") mogła(...) walczyła z rakiem przez ostatnie 2 lata, ale przegrała swoją bitwę w niedzielę. Samantha prosi o uszanowanie jej prywatności w okresie żałoby" - czytamy. Pogłoski o homoseksualnej orientacji...

 • Samantha Fox i Thomas Anders (Modern Talking): Koncert w Warszawie

  ...1 grudnia w hali Torwar w Warszawie odbędzie się andrzejkowy koncert, na którym wystąpią Thomas Anders i Modern Talking Band oraz wokalistka Samantha Fox.

 • Samantha Fox po "Celebrity Big Brother": Czuję ulgę

  Gwiazda lat 80. Samantha Fox przyznała, że poczuła ulgę po tym, jak odpadła z brytyjskiej edycji "Celebrity Big Brother".

 • Samantha Fox: Wyrzucono mnie ze szkoły za zdjęcia topless

  Samantha Fox, brytyjska gwiazda lat 80., przypomniała niedawno, że jej przygoda z katolicką szkołą zakończyła się krótko po tym, jak rozpoczęła karierę jako modelka topless.

 • Samantha Fox ma 50 lat. Ach, te kształty...

  Jedna z najczęściej fotografowanych brytyjskich kobiet lat 80. (obok księżnej Diany i premier Margaret Thatcher), czyli wokalistka i modelka Samantha Fox w piątek (15 kwietnia) kończy 50 lat. Zobaczcie, jak wyglądała w czasach swojej największej popularności!

Zdjęcia na temat: samantha p
Wideo na temat: samantha p
Dyskusje na temat: samantha p