• Informacje na temat:

  samba kacper kuszewski

Artykuły na temat: samba kacper kuszewski
 • Kacper Kuszewski z Kryształową Kulą

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę wygrał po zaciętej walce z Bilguunem Ariunbataarem.

 • Kuszewski: Nie umiem robić niczego na zimno

  Kacper Kuszewski i Anna Głogowska od pierwszego odcinka byli typowani na faworytów 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak to się stało, że para utrzymała tak wysoki poziom przez całe trzy miesiące tanecznego show?

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Odpadła, choć nie upadła

  Mimo świetnego występu Katarzyna Pakosińska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". O wiele niższą notę od jury otrzymała Weronika Marczuk, której podczas tańca przydarzył się upadek, jednak widzowie wskazali właśnie na Pakosińską. Najlepszy na parkiecie był znowu Kacper Kuszewski.

 • Wszystkie mięśnie Bilguuna

  ...wszystkie mięśnie - poskarżył się Ariunbataar. Mimo że para Ariunbataar-Lesnar przegrała w finale z duetem Kacper Kuszewski-Anna Głogowska, jurorzy o tanecznych umiejętnościach "Bila" wypowiadali się(...) w "Policie". A trzeci i najbardziej prawdopodobny? Chcesz być w kolejnej edycji... tancerzem - pochwalił Bilguuna Galiński. Taniec po tańcu: Jak Kacper Kuszewski pokonał Bilguuna Ariunbataara...

 • Kto w ćwierćfinale "Tańca..."?

  ...wieczoru - dodał Janusz Józefowicz. Para uzyskała 32 punkty. Walca wiedeńskiego zatańczyli Kacper Kuszewski , który z Anną Głogowską. - Zefirelli od razu by was wziął do filmu "Romeo i Julia". Dla mnie(...) Iwona Pavlovic. Jak to się podobało reszcie jurorów? Para otrzymała - jako druga tego wieczoru - cztery dziesiątki! Następnie Kacper Kuszewski z Anną Głogowską zaprezentowali niesamowitą cha-chę...

 • Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  ..., Magdalena Walach, Anna Mucha , Kacper Kuszewski i Agnieszka Sienkiewicz. Być może jesienią dołączy do tego grona Małgorzata Pieńkowska. Poprzednią, wiosenną edycję programu wygrał aktor Krzysztof Wieszczek...

Zdjęcia na temat: samba kacper kuszewski
Wideo na temat: samba kacper kuszewski
 • „M jak miłość”: Witaj, Ameryko!

  Kacper Kuszewski uwielbia podróże i często łączy je z pracą. Aktualnie aktor jest w Kanadzie - razem z Teresą Lipowską. A niedawno odwiedził także Amerykę Południową. - Pół roku temu byłem(...) spotykać się ze znajomymi i się bawić. To jest dla mnie esencja życia - dodaje Kacper Kuszewski.