• Informacje na temat:

  samochód lisa

Artykuły na temat: samochód lisa
 • Tomasz Lis Dziennikarzem Roku

  ...(autor m.in. programu "Tomasz Lis na żywo" w TVP2). W tym roku Lisa nagrodzono m.in. za: "umiejętność bycia sobą pośród burz" oraz za to, że "nie goni za sensacją" i "od lat trzyma ten sam wysoki(...) statuetki Grand Press Dziennikarz Roku po raz pierwszy otrzymał samochód. Lis zadeklarował, że przekaże go na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarza Roku wybrało 59 redakcji gazet...

 • Lisa "Left Eye" Lopes zamordowana?

  Oficjalnie wiadomo już, że Lisa "Left Eye" Lopes, członkini amerykańskiej grupy TLC, zmarła wskutek obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym. Nieoficjalnie zaczęto jednak mówić, że sama kraksa nie była dziełem przypadku, ale raczej została zaplanowana.

 • Lisa Lopes odnaleziona

  Lisa miała pojawić się w sobotę, 2 września, na konferencji prasowej. Kiedy nie przyszła, rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania. Przez prawie tydzień nie udało się znaleźć nikogo, kto wiedziałby o miejscu pobytu wokalistki. Lopes wyśledziła w końcu ekipa jednej ze stacji telewizyjnych. Okazało się, że od ponad tygodnia przebywa ona w jednym z hoteli w Nowym Orleanie wraz ze swym partnerem...

 • Lis przyciąga do Polsatu miliony

  Emitowany w Polsacie program "Co z tą Polską" Tomasza Lisa zarobił jesienią 2006 roku o 2 miliony złotych więcej, niż w podobnym czasie w 2005 roku.

 • Tomasz Lis: Mają nas za kretynów

  Kiedy pojawił się pomysł, by na polskich drogach zwiększyć ilość urządzeń rejestrujących nadmierną prędkość pojazdów, gwiazdy wyraziły zdecydowany sprzeciw. Jak argumentują swoje oburzenie?

 • TLC: Zakaz od rodziny Lisy "Left Eye" Lopes

  ...30 czerwca do sprzedaży trafiła pierwsza od 15 lat płyta amerykańskiej grupy TLC. Na "TLC" nie znalazły się nagrania, nad którymi pracowała zmarła w wypadku w 2002 r. raperka Lisa "Left Eye" Lopes.

 • Mlynkova i Nowicki skarżą się na media

  Rozwodzący się Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki w programie Tomasza Lisa z przejęciem opowiadali, jak bardzo czują się zaszczuci.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  .... Kobieta silna, powściągliwa i z klasą, prywatnie żona Tomasza Lisa. Przyszła na świat 13 maja 1970 r. jako Hanna Kedaj - córka dziennikarzy Aleksandry i Waldemara Kedajów. Swoje dzieciństwo spędziła(...) odejściu Tomasza Lisa, Gugała objął jego stanowisko szefa programu. Od 2011 do 2012 r. był dyrektorem pionu informacji i publicystyki. Prowadzi dwa programy na antenie Polsat News - "Gość Wydarzeń...

 • TLC: 15 lat od śmierci Lisy Lopes

  Wraz z TLC była jedną z największych gwiazd na przełomie XX i XXI wieku, a jej kariera solowa dopiero nabierała tempa. Lisa "Left Eye" Lopes nie zdążyła nagrać jednak kolejnych płyt. 25 kwietnia 2002 roku zginęła w tragicznym wypadku. Dziś mija 15 lat od tamtego zdarzenia.

 • Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  W programie "Tomasz Lis na żywo" Marek Bukowski miażdżąco wypowiedział się o portalach plotkarskich. Akor przeżył medialne piekło po tym, jak pół roku temu oskarżono go o posiadanie marihuany.

Zdjęcia na temat: samochód lisa
Dyskusje na temat: samochód lisa