• Informacje na temat:

  samochód paris

Artykuły na temat: samochód paris
 • "Damy i wieśniaczki": Co je łączy z Paris Hilton?

  ..."Simply Life", w którym wzięła udział Paris Hilton ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie, to amerykańskie odcinkowe reality show. Damy z miasta poznają prawdziwe życie na wsi. Jak sobie poradzą? Z kolei "Damy i wieśniaczki" to niezwykle podobna, polska wersja programu z Hilton. Jaki jest efekt zderzenia się ze sobą dwóch, tak różnych światów?

 • Paris Hilton straciła "furę"!

  Luksusowa limuzyna Bentley, którą "rozbijała się" Paris Hilton, została skonfiskowana przez policję!

 • Zapracowana Paris Hilton

  Paris Hilton (26 l.) jest bardzo zajętą młodą damą. Dziedziczka fortuny Hiltonów, którą paparazzi wypatrzyli na lotnisku w Toronto, już następnego ranka po wieczornej ceremonii rozdania MTV Video Music Awards w Las Vegas przemierzała cały kontynent, promując siebie oraz cały zestaw produktów firmowany jej nazwiskiem.

 • Paris Hilton nie tankuje

  Samochód hollywoodzkiej gwiazdy zatrzymał się na środku drogi w Los Angeles z powodu... braku paliwa.

 • Paris zatrzymana za posiadanie kokainy

  Doniesienia o zatrzymaniach Paris Hilton za posiadanie marihuany okazały się tylko wstępem do dalszych eksperymentów dziedziczki z narkotykami. Tym razem Hilton została zatrzymana za posiadanie kokainy.

 • Korea bojkotuje Paris Hilton

  Reklamy południowokoreańskiej firmy odzieżowej z dziedziczką hotelarskiej fortuny w roli głównej, Paris Hilton, zniknęły z prasy i telewizji, w związku z karą więzienia dla gwiazdki reality show.

 • Paris znowu za kółkiem

  Jak wszyscy już z pewnością wiedzą, Paris Hilton (26 l.) w czerwcu idzie na półtora miesiąca do więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu i na zawieszonym prawie jazdy. Tymczasem kilka dni po ogłoszeniu wyroku znowu zasiadła za kierownicą!

 • Paris Hilton w więzieniu

  Paris Hilton, dziedziczka hotelarskiej fortuny Hiltonów i gwiazda reality show została skazana w piątek, 4 maja, przez sąd w Los Angeles na 45 dni więzienia za naruszenie warunków dozoru sądowego, nałożonego na nią wcześniej za jazdę pod wpływem alkoholu.

 • Paris znowu ma kłopoty

  We wtorek, 22 lipca, Paris została zatrzymana przez policję drogową na autostradzie w Kalifornii. Policjanci zauważyli, jak dziedziczka jedzie zygzakiem po jezdni, klucząc między stojącymi w korku(...) jest się bogatym i sławnym. Przypomnijmy, niedawno Paris obchodziła rocznicę 23-dniowej odsiadki za jazdę pod wpływem alkoholu. 45-dniowy wyrok skrócono wtedy o połowę.

 • Paris Hilton rezygnuje z apelacji

  Paris Hilton postanowiła nie składać odwołania do wyroku skazującego ją na 45 dni więzienia. Milionerka rozpocznie odbywanie kary 5 czerwca.

Wideo na temat: samochód paris
 • Jakimi autami jeżdżą gwiazdy?

  aut znajdują się m.in. Kim Kardashian czy Paris Hilton! (Agencja TVN/x-news)

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Paryż - Manhattan

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to komedia, która jest "najbardziej allenowska ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!". Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko - męskich wie wszystko, tym razem doradza szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) - romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest...