• Informacje na temat:

  samochód spowodował

Artykuły na temat: samochód spowodował
 • Reżyser spowodował kolizję pod wpływem alkoholu

  W nocy z piątku na sobotę na ulicy Hożej w Warszawie nietrzeźwy kierowca wjechał w zaparkowany samochód. Jak udało się ustalić PAP, kierowcą był 60-letni reżyser Sylwester R.

 • Tomasz Organek przeprosił za spowodowanie kolizji

  Wokalista, gitarzysta i autor tekstów Tomasz Organek przeprosił za kolizję, którą spowodował, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 • Britney spowodowała wypadek

  Kłopoty nie omijają amerykańskiej wokalistki Britney Spears. Tym razem gwiazda spowodowała wypadek samochodowy.

 • Calvin Harris: Incydent z samochodem

  Calvina Harrisa zezłościł fotograf, który czekał na niego zewnątrz siłowni w Beverly Hills. Chciał jak najszybciej dostać się do samochodu i odjechać. Spowodowało to otarcie otwartych drzwi od(...). Ich pojazd został uderzony przez inny samochód. Był on na tyle poważny, że skłonił muzyka do odwołania występów w Las Vegas. Po tym incydencie Harris wrócił do Wielkiej Brytanii, by odpocząć...

 • Viola Beach: "Poważne obrażenia" przed upadkiem samochodu do kanału

  ...i ich menadżer.  Samochód, którym jechali muzycy, nie zatrzymał się przed zamykającym się mostem zwodzonym i najpierw uderzył w barierki zabezpieczające, potem w podnoszący się most, a następnie spadł do kanału z wysokości blisko 25 metrów. Sierżant Elaine Duddle zajmujący się sprawą poinformował, że uderzenie w podnoszący się most "spowodowało poważne obrażenia u osób przebywających...

 • Gwiazdor na odwyku. "Byłem zbyt dumny"

  Piosenkarz George Michael postanowił podjąć leczenie w klinice odwykowej. Artysta w lipcu spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem narkotyków.

 • Perkusista Wilków w tarapatach

  Marcin Szyszko, perkusista zespołu Wilki, został zatrzymany przez policję, gdy prowadził samochód po zażyciu narkotyków. Za jazdę pod wpływem środków odurzających i spowodowanie kolizji, grozi mu rok więzienia.

 • Scott Weiland na odwyku

  Scott Weiland, wokalista grup Stone Temple Pilot oraz Velvet Revolver, został skierowany na przymusową, zamkniętą kurację odwykową, która potrwa od 7 do 10 dni. Jest to efekt wypadku, jaki spowodował, prowadząc samochód pod wpływem środków odurzających.

 • Rockman zapłaci ofierze wypadku

  ...odniosła poważne obrażenia mózgu, przez długi okres czasu będąc w śpiączce. Najwięcej szkód spowodował prowadzony przez lidera Godsmack terenowy samochód marki Hummer. Taylor, która podróżował na tylnym siedzeniu samochodu rodziców, twierdzi, że Erna prowadził samochód bez należytej ostrożności. To miało być powodem wypadku - Hummer artysty uderzył w tył Toyoty. Muzyk argumentował natomiast, że...

 • Playboys: Wypadek po sylwestrze

  Wracający z sylwestra w Starachowicach samochód z muzykami discopolowej grupy Playboys miał wypadek - uderzył w nich czołowo pijany kierowca innego pojazdu.

Zdjęcia na temat: samochód spowodował
Wideo na temat: samochód spowodował
 • "M jak miłość": Odcinek 1365.

  Iza robi wszystko, by spotkać się z Marcinem w tajemnicy przed Arturem. Paweł pożycza od Chodakowskiego auto i ma poważny wypadek, bo pod koła wtargnął nagle na ulicy starszy mężczyzna. Zduński, ratując życie seniora, rozbija samochód i zostaje uwięziony we wraku. Auto w każdej chwili może wybuchnąć. Marcin biegnie na pomoc. Tymczasem po wypadku okazuje się, że mężczyzna, który go spowodował

 • KLAN: Maciek zabije kobietę?

  Maciek wreszcie będzie miał okazję sprawdzić się w roli kierowcy. Niestety, prowadząc samochód, pomyli pedał gazu z pedałem hamulca i spowoduje wypadek. - Zabiłem kobietę! - oznajmi Grażynie po powrocie do domu.

 • Joanna L. w wydychanym powietrzu miała 1,2 promila alkoholu

  W poniedziałek (1.09) reporter Radia Zet doniósł o stłuczce samochodowej przy ulicy Puławskiej na warszawskim Mokotowie, która miała miejsce około 10 rano. Spowodować ją miała znana polska aktorka, Joanna L. Rozgłośnia podaje, że gwiazda nie wyhamowała i uderzyła swoim porsche w tył innego samochodu, który z kolei wjechał w kolejne auto. Aktorka w wydychanym powietrzu miała 1,2 promila alkoholu. Została przewieziona do aresztu. Przed sądem odpowie za spowodowanie kolizji oraz jazdę pod...

Dyskusje na temat: samochód spowodował
 • Re: "Pierwsza miłość": Wielki powrót Teresy!

  Mikroładuneczek który spowodował, że lancia rozpadła się na 2 części. Choć prezes zamawiał inny samochód, dali mu lancię.

 • Re: Polskie gwiazdy i ich problemy z prawem

  W dniu premiery filmu " Kler" w Sosnowcu pijany proboszcz jadąc pod prąd skasował samochód uszkadzając przy okazji kilka innych i latarnię. Szefowie TVP Katowice zakazali emisji materiału na ten temat. Gdyby wypadek spowodował np. "Kodziarz" lub "lewak" to byłby czerwony pasek w TVP Info.

 • Re: Podwójna katastrofa w finale

  Agenci CSI rozpracowują sprawę śmierci młodej aktorki, która zginęła w potwornej kolizji drogowej. Wszystkie dowody wskazują na to, że sprawa jest bardzo prosta. Pijany kierowca spowodował śmiertelny(...) dochodzenia okazuje się jednak, że to nie on prowadził samochód, który staranował pojazd kobiety. Agenci CSI muszą całkowicie zmienić strategię i dowiedzieć się, po co ktoś chciałby zaplanować tak