• Informacje na temat:

  samochód tuska

Artykuły na temat: samochód tuska
 • Żona Tuska na zakupach! Ludzi zatkało!

  Małgorzata Tusk (62 l.) została ostatnio przyłapana na przedświątecznych zakupach. Uwagę wszystkich zwrócił samochód, którym przyjechała. Ale fura!

 • Śmierć basisty Black Tusk

  Jonathan Athon, basista amerykańskiej grupy Black Tusk, nie żyje.

 • Małgorzata Tusk na zakupy jeździ luksusowym autem. Kosztuje majątek!

  ...droższy model auta. Teraz wozi się luksusowym lexusem!  Jak wyliczył tabloid, taki samochód wart jest 250 tysięcy złotych. "Za taką kwotę można kupić 50 tys. słoików z ogórkami kiszonymi" - czytamy...

 • Zamieszki w Warszawie

  Francuzi się dziwią, są przerażeni, sfrustrowani i wkurzeni. Nie rozumieją, dlaczego ich miasta płoną, samochody są niszczone, a szkoły i kościoły rujnowane. Ze zdziwieniem przyglądam się ich zdziwieniu. Bo czegóż się spodziewali, kiedy zakazywali muzułmańskim dziewczynom noszenia ich rytualnych chust do szkoły? Uśmiechu, zrozumienia i szacunku?

 • Powodzi się! Donald Tusk urlopuje w Alpach!

  Donald Tusk (57 l.) wraz z rodziną spędza ferie zimowe we włoskich Dolomitach.

 • Sprzedawanie powietrza

  Był rok 1964 bodajże, czas drugiej wizyty The Beatles w USA, kiedy nagle jakiś człowiek ogłosił, że ma do sprzedania puszki z powietrzem, którym oddychali ci słynni muzycy. Puste puszki szły w takim tempie, że człowiek zrobił interes życia.

 • Kasia Tusk w niebezpieczeństwie? Dostała rządową ochronę!

  Kasia Tusk (27 l.) może teraz czuć się naprawdę pewnie. Każdy jej ruch jest od niedawna śledzony przez rosłych ochroniarzy z BOR-u!

 • Kasia Tusk ma nowego chłopaka!

  ..."Fakt" śledził Kasię Tusk (21 l.) na jednym z gdyńskich osiedli, gdy jechała swoim samochodem na spotkanie z nową miłością. Gdy tylko zobaczyła chłopaka, natychmiast się zatrzymała, wyskoczyła z auta i rzuciła mu na szyję. Kandydat na zięcia premiera Donalda Tuska okazał się być tzw. dobrze zbudowanym, dość wysokim blondynem o misiowatym wyglądzie. Dziwi nas, że na randkę z ukochaną przybył...

 • Ewa Kopacz ma syndrom stresu pourazowego?!

  ...minister w rządzie Donalda Tuska. Dodaje, że brakuje jej... adrenaliny.  Sama zainteresowana stanowczo zaprzecza. "Muszę na nowo się zorganizować: za chwilę otwieram biuro poselskie w Warszawie...

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  O tym mówiło się w minionym tygodniu...

Wideo na temat: samochód tuska
 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Frankenweenie

  Animacja, która stanowi pełnometrażową wersję krótkiego filmu Burtona z 1984 roku. "Frankenweenie" opowiada o chłopcu, który postanawia tylko sobie znanym sposobem przywrócić do życia swego psa potrąconego przez samochód. Sparky, o wyglądzie przypominającym Frankensteina, straszy wszystkich sąsiadów i ostatecznie zostaje przez nich odtrącony. Victor musi zrobić wszystko, by przekonać ich, że jest to ten sam lojalny pupil, którym był do tej pory.

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

Dyskusje na temat: samochód tuska