• Informacje na temat:

  samochód w supermarkecie

Artykuły na temat: samochód w supermarkecie
 • "Supermarket": W matni

  ...; zło w supermarkecie jest na wyciągnięcie ręki, jak każdy inny towar" - tak przed projekcją zapowiadali film organizatorzy festiwalu. Na konferencji po czwartkowym pokazie prasowym reżyser(...) zdjęć jest Jan Holoubek. Inny konkursowy film z akcją osadzoną w supermarkecie to "Dzień Kobiet" Marii Sadowskiej, który na festiwalu w Gdyni prezentowano we wtorek. 37. Gdynia Film Festival trwa od...

 • Marian Dziędziel: Aktor na koniec roku

  Ostatni kinowy weekend roku rozpoczyna się już w środę, 26 grudnia, kiedy na ekrany naszych kin wchodzą 4 filmy. Dwa kolejne, w tym "Hobbit" Petera Jacksona, oficjalnie zamkną dystrybucyjny sezon AD 2012 w piątek, 28 grudnia. Gwiazdą końca roku jest bezdyskusyjnie Marian Dziędziel, którego zobaczymy aż w dwóch obrazach: komedii "Piąta pora roku" oraz thrillerze "Supermarket".

 • Johansson: Ucieczka i wypadek

  Scarlett Johansson ( "Między słowami" , "W doborowym towarzystwie" , "Wyspa" ) rozbiła kilka dni temu samochód podczas ucieczki przed paparazzi. Auto 20-letniej aktorki zderzyło się z innym pojazdem tuż przed bramą wjazdową do Disneylandu. Z osób biorących udział w wypadku nikt nie został ranny.

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Gwiazdor "Harry'ego Pottera" w więzieniu

  Brytyjski aktor Jamie Waylett, znany z filmów o Harrym Potterze, znowu popadł w konflikt z prawem. Odtwórca roli Vincenta Crabbea został skazany na trzy lata więzienia za udział w bójce podczas zamieszek w Londynie, do których doszło w sierpniu ub. roku.

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Kiedy popularność przychodzi późno, nie grozi zawrót głowy. Dlatego Izabela Kuna żyje normalnie. Jeździ metrem. Ma stary samochód. Na nowy będzie musiała poczekać, bo właśnie kupiła mieszkanie(...) dziewczyny". Dostrzegli ją inni filmowcy, którzy nagle olśnieni, zastanawiali się, jak mogli ją przegapić. Posypały się propozycje. Zagrała m.in. w "Linczu", "Supermarkecie", "Galeriankach", "Płynących...

 • Recenzja Susan Boyle "What a Wonderful World": Sezon na Kevina rozpoczęty

  ..., berbeci. Za oknem widzę pięknie pobielone śniegiem drzewa i nielubianego sąsiada, który musi odśnieżać samochód, co przy dźwiękach nowej płyty Boyle jakby podwójnie cieszy. I przy każdym ruchu jego...

 • Przystanek Woodstock: Wyjazd w żółwim tempie

  Setki tysięcy uczestników Przystanku Woodstock wyjeżdżały w niedzielę (7 sierpnia) w żółwim tempie z Kostrzyna nad Odrą. Wszystkie drogi były permanentnie zapchane. Można to porównać do wyjazdu uczestników historycznego, amerykańskiego Woodstock z 1969 roku.

 • "Nie lubię sterowanych powrotów"

  .... Nagraliśmy płytę w Studiu Polskiego Radia w Bydgoszczy. Nasz menedżer znalazł nam wydawcę ? Klub Płytowy "Razem" w Warszawie. Niestety, jego samochód okradziono, a jedną z zabranych rzeczy była taśma(...) w supermarkecie? Czy jest to jedynie bezstronna obserwacja? Jest to zapis pewnego niedzielnego wieczoru w mieście średniej wielkości w Polsce. Rozumiem zatem, że śpiewając w "Last Minute" słowa: "nie...

 • Wstrząsnął opinią publiczną

  Włoska prasa pisała, że "Diaz" jest jak cios w żołądek, ponieważ odbiera obywatelom pewność, że mogą czuć się chronieni przez policję. Film Daniele Vicariego domaga się odpowiedzi na pytania, które następują przed napisami końcowymi, pytania, które ujawniają ciemne strony Italii, kraju, w którym w rzeczywistości tortur nie uważa się za przestępstwo, a katów prawnie się chroni.

Wideo na temat: samochód w supermarkecie
 • "Supermarket"

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.