• Informacje na temat:

  samochody bonda

Artykuły na temat: samochody bonda
 • Cudowne samochody Jamesa Bonda

  Richard Hammond w specjalnym czwartkowym wydaniu programu "Top Gear" zabierze widzów BBC Knowledge na spotkanie z samochodami Jamesa Bonda.

 • Można kupić samochód Jamesa Bonda

  ..."Spectre Defender", bo tak nazywany jest Land Rover Defender 110 SVX pickup z 2015 roku, to jeden z 10 samochodów tego typu, które wykorzystano w filmie o przygodach Jamesa Bonda. Każdy z nich został odpowiednio zmodyfikowany przez specjalistyczną firmę Bowler Motorsport.

 • Samochody Bonda na aukcji

  Modele samochodu Aston Martina, którymi James Bond jeździł w trzech filmach, zostaną sprzedane na aukcji zaplanowanej na 20 stycznia 2006 roku w Phoenix, w stanie Arizona. Organizatorzy spodziewają się, że samochody mogą zostać sprzedane nawet za milion dolarów!

 • Samochód Bonda najlepszy

  Samochód Lotus Esprit, należący do agenta Jamesa Bonda w filmie "Szpieg, który mnie kochał" , został uznany przez miłośników kina za najbardziej godny zapamiętania. W obrazie z 1977 roku Roger Moore w roli agenta 007 zjechał autem z molo do morza, gdzie samochód zmienił się w łódź podwodną.

 • Bond. Najlepszy Bond?

  ...z najlepszych odtwórców Jamesa Bonda, bo idealnie wpasował się w nową konwencję. Po "007 Quantum of Solace" pojawiły się nawet głosy, że to właśnie jego gra ratuje średni w gruncie rzeczy film, ale o tym(...) życie odtwórcy głównej roli. Bondem jest się na ekranie i w życiu. Bond to marka sama w sobie, a aktor go grający musi tę markę reklamować. Garnitury, zegarki, samochody, drinki, wygląd, zachowanie...

 • Na planie "Bonda" niszczą samochody

  Podczas jednego popołudnia na planie "Casino Royale" zniszczono trzy sportowe samochody warte w sumie 900 tysięcy dolarów. Trzy identyczne auta marki Aston Martin DBS V12 zostały zniszczone podczas kręcenia sceny rozgrywanego w górach pościgu samochodowego.

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy...

 • James Bond będzie jeździł samochodem elektrycznym

  Trwają przygotowania do kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Chociaż nie znamy jeszcze wszystkich członków obsady, wiemy już za kierownicą jakiego samochodu zasiądzie agent 007. Według brytyjskiego "The Sun" w swoim dwudziestym piątym filmie Bond będzie prowadził pojazd elektryczny.

 • Za młody James Bond?

  Po sukcesie filmu "Bend It Like Beckham" pojawiły się pogłoski, iż gwiazdor opowieści, Jonathan Rhys-Meyers ( "Przejażdżka z diabłem" , "Tytus Andronikus" ), ma szansę zastąpić Pierce'a Brosnana w kolejnych filmach o przygodach Jamesa Bonda. 26-letni aktor śmieje się jednak z tych informacji.

 • Jak z Jamesa Bonda...

  Po rocznej przerwie wrócą na szklany ekran bohaterowie serialu TVN. Jak zapewnia reżyser Patryk Vega, będzie to odrębna 13-odcinkowa opowieść, choć z udziałem dobrze znanych bohaterów - Marty i Wiktora Waszaków. W tych rolach zobaczymy ponownie Magdalenę Walach oraz Pawła Małaszyńskiego. Dynamiczna czołówka, wzorowana na filmach Jamesa Bonda, piękna kobieta, broń, ekskluzywne samochody, intryga...