• Informacje na temat:

  samochody gwiazd audi a3

Artykuły na temat: samochody gwiazd audi a3
 • Karolak prowadził samochód pod wpływem?

  O tym, że nasze rodzime gwiazdy nie wylewają za kołnierz wiadomo nie od dziś. Problem jednak pojawia się w momencie, gdy celebryci czują się bezkarni i pod wpływem wsiadają za kółka swoich(...), notabene świeżo nabytego, czarnego audi. "W drodze do domu aktor zatrzymał się na stacji benzynowej. I tu niewiele brakowało, by ten wieczór skończył się dla niego mało przyjemnie. W tym samym czasie na...

 • Eminem pozwał producenta samochodów

  Amerykański raper Eminem złożył sądowy pozew przeciwko niemieckiemu producentowi samochodów Audi. Zdaniem artysty firma bezprawnie wykorzystała jego utwór w reklamie telewizyjnej.

 • Jak informuje tvnwarszawa.pl, na jednym ze skrzyżowań w Warszawie doszło do wypadku. Uczestniczyła w nim znana gwiazda!

 • Trzecie auto Kuby Wesołowskiego

  Kuba Wesołowski (21 l.), znany z serial u "Na wspólnej" kupił sobie nowe, trzecie już auto. Aktor szaleje po Warszawie audi A3.

 • Nowe auto Mroczka

  Marcin Mroczek (24 l.) wydaje pieniądze zarobione na "Tańcu z gwiazdami". Jak donosi "Życie na gorąco", "aktor" kupił ostatnio nowy samochód - czerwone Audi A3 za 130 tysięcy złotych.

 • Majątek senatora Cugowskiego

  W związku z wyborem na senatora Rzeczpospolitej Polskiej Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, był zobowiązany złożyć swoje oświadczenie majątkowe za rok 2004. Wynika z niego, że wbrew pozorom, jedna z gwiazd muzycznej sceny wcale nie zarabia niewyobrażalnych kokosów.

 • Paweł Deląg łamie prawo!

  Dziennikarze "Faktu" zawsze pojawiają się wszędzie tam, gdzie gwiazdy najmniej by sobie tego życzyły. Tym razem czujny fotoreporter przyłapał 37-letniego aktora na parkowaniu samochodu w miejscu dla inwalidów.

 • Zapominalska Elizabeth Hurley

  Angielska aktorka i była modelka Elizabeth Hurley najadła się wstydu, gdy samochód, którego kradzież zgłosiła na policję, został odnaleziony tam, gdzie go zaparkowała. Okazało się, że brytyjska piękność... zapomniała, gdzie zostawiła auto.

 • Piotr Gąsowski stawiał na Tolka Banana

  ...samochody - takie jak porsche 911 carrera i Audi Q7, które aktualnie posiadam. Lubię wszystko, co piękne i warte zachodu. Aha! Mam jeszcze jedną słabość: namiętnie gubię rzeczy, zwłaszcza te małe(...) prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Największą popularność przyniósł mu jednak "Taniec z gwiazdami". Temu programowi zawdzięcza jeszcze poznanie swojej obecnej partnerki życiowej...

 • "Cześć, Ferdek"? Grabowski to nie Kiepski

  Popularnego krakowskiego aktora, Andrzeja Grabowskiego, dopada złość, gdy obcy ludzie zwracają się do niego "Cześć, Ferdek" i poklepują go po plecach. Wielu Polaków utożsamia go z Ferdynandem Kiepskim, zapominając, że to tylko jedno z jego aktorskich wcieleń.

Wideo na temat: samochody gwiazd audi a3
 • Jakimi autami jeżdżą gwiazdy?

  Celebryci mogą sobie pozwolić na zakup prawie każdego samochodu. Jakie wybierają? Imponującymi kolekcjami mogą pochwalić się takie gwiazdy jak David Beckham czy Kanye West. Justin Bieber, mimo swojego wieku, też nie pozostaje w tyle. Szczególnie rzucające się w oczy jest jego Audi R8 w lamparcie cętki. Obalamy też plotki o tym, że kobiety nie znają się na samochodach. Zobaczcie, za kółkiem jakich