• Informacje na temat:

  samochody kia

Artykuły na temat: samochody kia
 • Marcin Dorociński: Zawsze myślałem, że będzie dobrze

  Rolą w "Jacku Strongu" włożył kij w mrowisko. Choć nie zamierzał. Chciał tylko zagrać w dobrym filmie sensacyjnym. I zainspirować ludzi do tego, by zainteresowali się historią płk. Kuklińskiego.

 • DMX kontra prokurator

  Po incydencie, podczas którego DMX wraz z przyjacielem rzekomo próbowali ukraść samochód z parkingu przy lotniku Kennedy'ego w Nowym Jorku, prokuratura postawiła raperowi zarzut posiadania narkotyków i niebezpiecznej broni.

 • "Prosto i skutecznie"

  Powstanie szwedzkiego death metalu 20 lat temu było jednym z najbardziej spontanicznych ruchów w historii muzyki. Z kilkunastu małolatów spotykających się na stacjach sztokholmskiego metra do ogólnoświatowej sławy, pokoleniowej inspiracji i najwyższego szacunku. I to nie w pełnej blichtru Ameryce, a w zaledwie 9-milionowej Szwecji, znanej wcześniej jedynie z prosocjalnej idylli, bezpiecznych samochodów i tanich mebli. Z okazji do przypomnienia tamtych czasów skorzystał w rozmowie z wokalistą...

 • Najszybsza kobieta w Polsce

  ...w cyklu Kia Picanto Cup w 2006 roku udział w rajdach wzięło około 50 zawodników, w tym 12 kobiet. To był niesamowity rekord! Ale liczba kobiet w rajdach niestety znów maleje, coraz mniej ich bierze(...) kobieta w pucharze Kia Picanto Cup w 2006 roku i w 46. Rajdzie Barbórki. Wicemistrzyni ADAC Logan Cup.Jest córką Mariusza Podkalickiego, czterokrotnego mistrza i trzykrotnego wicemistrza Polski w wyścigach...

 • Weekend w kinie: Dunkierka, Nowy Jork i Paryż

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin trafia pięć premierowych tytułów. O "Dunkierce" Christophera Nolana już teraz mówi się, że to będzie jeden z oscarowych faworytów. Polski dokumentalista Piotr Stasik pokazuje nam nieznane oblicze Nowego Jorku, z kolei żona Francisa Forda Coppoli w swym reżyserskim debiucie zabiera widzów w podróż z Cannes do Paryża. Listę premier uzupełniają: francuska komedia "Alibi.com" i animacja "Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film".

 • Byłem naiwnym kretynem

  Kiedy Jarosław Kuźniar, popularny dziennikarz telewizyjny i radiowy, zgodził się na prowadzenie muzycznego programu "X Factor", nawet nie przypuszczał jak bardzo wpłynie to na jego życie, nie tylko zawodowe. Czy teraz żałuje swej decyzji? Jak ma zamiar pogodzić dwie role - dziennikarza informacyjnego i showmana?

 • Marcelina Zawadzka: Wierzę, że znajdę wielką miłość

  Często zaślepieni pięknem zewnętrznym, nie zwracamy uwagi na to, co w środku. Marcelina Zawadzka udowadnia, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza.

 • Guy Maddin to ściemniacz!

  "Myślimy stadem" - Łukasz Maciejewski na stronach Filmwebu rzuca wyzwanie polskiej krytyce filmowej. A przy okazji demaskuje ostatni film jednego z jej idoli - "Moje Winnipeg" Kanadyjczyka Guya Maddina.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  "Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  ...źle; później nazwał Micka "samolubnym gnojkiem", który musiał być w centrum uwagi bez względu na cenę. Na Szosie numer 50 samochody zaczęły cofać, a miejscowi DJ-e uprzedzali słuchaczy, że dojazdy na...