• Informacje na temat:

  samochody michala figurskiego

Artykuły na temat: samochody michala figurskiego
 • Michał Lewandowski: Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

 • Edyta Górniak jedzie do Kuby Wojewódzkiego. Powrót po 9 latach

  "Będzie gorąco" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział finałowy odcinek kolejnego sezonu swojego show w TVN. Na jego kanapie we wtorek (26 listopada) pojawią się wokalistka Edyta Górniak i dziennikarz Michał Figurski.

 • Edyta Górniak o "My Way" u Kuby Wojewódzkiego: Może być śmieszny, albo żenujący

  We wtorkowy wieczór (27 listopada) TVN pokazał finałowy odcinek kolejnego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Po 9 latach na kanapie dziennikarza pojawiła się wokalistka Edyta Górniak, która opowiedziała m.in. o swoim udziale w reality show "My Way".

 • "Kuba Wojewódzki jest hipokrytą"

  O tym, że Kuba Wojewódzki i Robert Kozyra nie przepadają za sobą, wiadomo od dawna. Tym razem to Kozyra wbił szpilę Wojewódzkiemu, krytykując go za postawę wobec Michała Figurskiego. Przypomnijmy - po niewybrednych żartach dotyczących ukraińskich sprzątaczek w radiowej audycji Wojewódzkiego i Figurskiego, na obu panów posypały się gromy. Jednak tylko Figurski został zwolniony, a Wojewódzki...

 • DJ Adamus ostro o Kubie Wojewódzkim: To nie moja wibracja

  ...przelotu. Dla niego za bardzo liczy się blichtr. Brylowanie w akcjach pod tytułem laski i samochody to zupełnie nie moja bajka. Po prostu istotne są dla niego te rzeczy, na których mnie akurat nie zależy...