• Informacje na temat:

  samochody michala figurskiego

Artykuły na temat: samochody michala figurskiego
 • Michał Figurski: Małymi krokami do celu

  Michał Figurski (43 l.), który jesienią ub.r. dostał wylewu i wskutek tego ma niedowład lewej strony ciała, w coraz większym stopniu jest samodzielny. Jego najbliżsi są dobrej myśli.

 • Michał Lewandowski: Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

 • Dominika Figurska chce do Europarlamentu

  Nie tylko Beata Szydło, Joachim Brudziński, uśmiechnięta Anna Zaleska czy Beata Mazurek chcą do Europarlamentu. Do Brukseli wybiera się również Dominika Figurska (40 l.).

 • "Kuba Wojewódzki jest hipokrytą"

  Juror "Mam talent" w ostrych słowach zaatakował jurora "X Factor".

 • Dominika Figurska-Chorosińska była przerażona. Syn stracił wzrok

  To był jeden z najbardziej koszmarnych momentów w życiu gwiazdy i jej rodziny. I choć minęło już kilka tygodni, Dominika Figurska-Chorosińska (40 l.) wciąż mówi o tym wydarzeniu z drżeniem w głosie.

 • Dominika Figurska rozgoryczona, że nie jedzie do Brukseli! "To zemsta za moje wystąpienia"

  Związana z TVP i PiS-em Dominika Figurska (40 l.) swoją przyszłość wiązała z Europarlamentem i Brukselą. Aktorka nie dostała jednak mandatu. Jest bardzo zawiedziona. Uważa, że to... zemsta pewnych środowisk.

 • ...odprowadził żonę Michała Figurskiego (40) do samochodu, ale i tam nie mogli się rozstać. Wśród niekończących się żartów, uśmiechów i buziaków żegnali się chyba z dziesięć razy" - zdradza "Na Żywo" obserwujący(...), kupować w drogich sklepach. Zauważasz, ile kosztuje benzyna. Zaczynasz liczyć, ile warte są twoje samochody. Jestem bezrobotny, bez planów, żona też, a wokół sępy. Mam kryzys" - opowiadał wtedy w jednym...

 • Michał Chorosiński: Dziękuję Bogu za wszystko, co mam

  Wiara zawsze daje mu oparcie. Dzięki niej uratował swoje małżeństwo. Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem piątki dzieci. Choć w życiu jego rodziny nie brakuje radosnych chwil, zdarzały się jednak także dramatyczne momenty, jak wtedy, gdy ich najstarsza córeczka jako noworodek doznała poważnych obrażeń!

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  Nikt z nich nie spodziewał się, że ten rok przyniesie im tyle bólu, łez i nieprzespanych nocy. Niektórzy z nich na własnej skórze przekonali się, że los potrafi być naprawdę okrutny. 2015 rok był szczególnie smutny dla polskich dziennikarzy, Filipa Chajzera (30 l.) oraz Jarosława Kulczyckiego (48 l.), którzy niespodziewanie stracili swoich ukochanych synów. Z kolei Michał Figurski (42 l.) i Martyna Wojciechowska (41 l.) w obliczu choroby zaczęli doceniać swoje zdrowie i życie. Oby 2016 rok...

 • Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

Wideo na temat: samochody michala figurskiego
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...