• Informacje na temat:

  samochody od niemcow

Artykuły na temat: samochody od niemcow
 • "Wkręceni": Adamczyk udaje Niemca

  Piotr Adamczyk udający Niemca? Dystrybutor filmu "Wkręceni" udostępnił zwiastun najnowszej komedii Piotra Wereśniaka. Obraz trafi na ekrany kin 10 stycznia 2014.

 • Wypadek Tokio Hotel

  Samochodowy wypadek Gustava Schaefera, perkusisty Tokio Hotel, postawił pod znakiem zapytania występ Niemców na czwartkowej (6 listopada) gali europejskich nagród MTV.

 • "Dla nas najważniejsi są fani"

  ...samochodowymi? To dość szczególne hobby jak na wirtuoza gitary, nie uważasz? Sam nie wiem. Od kiedy pamiętam, kocham samochody. Jako nastolatek, kiedy jeszcze mieszkałem w Estonii, brałem udział(...) jest tak niebezpieczny, jak mogłoby się wydawać. Samochody rajdowe są świetnie zabezpieczone i nawet jeśli dochodzi do kolizji, rzadko kierowca odnosi poważne obrażenia. Dużo mniej bezpiecznie niż na...

 • Mieczysław Pawlikowski: Wojenna przeszłość ekranowego Zagłoby

  Aktorstwo miało być jego zawodem, a lotnictwo - hobby. Tak sobie wymarzył jeszcze w szkole średniej. Historia, która wciągnęła go w swe tryby, sprawiła, że w ukochanych samolotach przeżył najbardziej dramatyczne chwile życia. A zaczęło się tak przyjemnie...

 • Emil Karewicz: Najbardziej kochał aktorstwo i żonę

  Miał w sobie tyle wrodzonego wdzięku, że obdarzał nim także negatywne postaci, które grał. Widzowie kochali go nawet w czarnym gestapowskim mundurze.

 • "Telefon 110" z polskimi aktorami w TVP1 i Das Erste

  Specjalny odcinek serialu kryminalnego "Telefon 110: Na granicy" z udziałem polskich aktorów - Danuty Stenki, Roberta Gonery, Klaudiusza Kaufmanna i Barbary Wysockiej - zostanie 20 grudnia pokazany w niemieckiej stacji Das Erste oraz w TVP1.

 • Edward Linde-Lubaszenko: Dwie metody na kaca

  Edward Linde-Lubaszenko ufa reżyserom i nie lubi się powtarzać. Mówi, że każda rola jest dla niego jak nowo narodzone dziecko. Chętnie współpracuje z synem Olafem. Niedawno oglądaliśmy ich w serialu „Belle Epoque”, gdzie... wcale nie grają krewnych.

 • Przystanek Woodstock: Fantastyczna atmosfera

  W niedzielę, 7 sierpnia, nad ranem, zakończyły się koncerty w ramach XI Przystanku Woodstock, który odbył się w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizującej Przystanek, ocenił, że atmosfera była "absolutnie fantastyczna". Według różnych szacunków, na trwającej od piątku, 5 sierpnia, imprezie bawiło się od 100 do ponad 400 tysięcy osób.

 • ...w twarz, a wy zawsze będziecie nam kraść samochody" - podsumowuje bohater "Wróżb kumaka". A jednak Polka i Niemiec zakochują się w sobie i planują razem przyszłość. Niestety, oboje giną w wypadku...

 • "Kamienie na szaniec": Akcja pod Arsenałem w Lublinie

  Sceny przygotowań do akcji pod Arsenałem realizowali we wtorek w Lublinie twórcy filmu "Kamienie na szaniec". Lubelskie Stare Miasto odtwarza w filmie realia okupacyjnej Warszawy; zdjęcia potrwają tu do końca tygodnia.