• Informacje na temat:

  samochody rutkowskiego

Artykuły na temat: samochody rutkowskiego
 • Takiego wesela... w kinie jeszcze nie było!

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszej komedii Tomasz Koneckiego - "Gorzko, gorzko!". W obsadzie największe gwiazdy polskiego kina.

 • "Juliusz" : Serce na dłoni

  Są tacy, którzy na dźwięk sformułowania "polska komedia" dostają drgawek. Są tacy, którzy udają, że od czasu "Chłopaki nie płaczą" i "Dnia świra" gatunek ten w Polsce nie istnieje. I są tacy, którzy po seansie "Juliusza" odzyskają nadzieję. Choć film Aleksandra Pietrzaka nie stroni od sprośności i w paru momentach wygląda bardzo "swojsko", to idealny przykład tego, na co stać polskich komików. I dowód, że pod zasłoną głupich żartów może kryć się mądra historia i wielkie, bijące serce.

 • "Siła wyższa": Nowy serial TVP

  Jesienią widzów TVP1 czeka prawdziwa uczta... duchowa. Nowy, 13-odcinkowy, serial komediowy "Siła wyższa", którego akcja toczy się w klasztorze franciszkanów oraz w sąsiadującym z nim "przez miedzę" ośrodku buddyjskim.

 • Motyle w brzuchu

  .... W kwadrans można było załatwić łódź czy przestawić samochody. Z uśmiechem dziękowali, że mogli wziąć udział w projekcie realizowanym w ich mieście i cierpliwie znosili różne utrudnienia, np. zamknięcie ulic...

 • O tym, jak depresja trawi branżę rozrywkową i dlaczego powinniśmy się tym przejmować

  Młodzi, starzy, bogaci, biedni, kobiety i mężczyźni, sławni oraz ci zupełnie anonimowi - każdą z tych grupa może dotknąć jedna z najbardziej dewastujących, a zarazem "egalitarnych" chorób ostatnich dekad, czyli depresja. W ostatnich latach ta podstępna i bagatelizowana zabójczyni zbiera śmiertelne żniwo również w branży rozrywkowej.

 • Grand Video Awards: Oto nominowani!

  Znamy już nominowanych do Grand Video Awards.

 • ​Jak Roman Polański dubbingował "Nóż w wodzie"

  O skandalu ze słonym kakao, specjalnym pokazie filmu z dubbingiem w wykonaniu reżysera i peugeocie grającym mercedesa opowiadali twórcy "Noża w wodzie" podczas cyfrowej premiery debiutu Romana Polańskiego. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "Zabawa zabawa": Kinga Dębska o kobietach uzależnionych od alkoholu

  Rutkowskiego. Film wejdzie na ekrany kin 4 stycznia 2019 r.  "Zabawa zabawa" jest jednym z 16 filmów prezentowanych w Gdyni w Konkursie Głównym. Oprócz filmu Dębskiej o Złote i Srebrne Lwy walczą...

 • Efekty pod specjalnym nadzorem

  Postprodukcja filmu "Baby są jakieś inne" to wydarzenie bez precedensu w polskiej kinematografii i zupełnie nowy rozdział w myśleniu o produkcji filmowej. Techniczne możliwości oraz umiejętności specjalistów domu postprodukcyjnego The Chimney Pot pozwoliły na precyzyjne zrealizowanie zamysłu Marka Koterskiego.

 • "Nóż w wodzie" Polańskiego wróci do kin

  Film, który w komunistycznej Polsce wywołał burzę prasową i gniew Władysława Gomułki, a autorowi otworzył drzwi do światowej kariery - "Nóż w wodzie", debiut reżyserski Romana Polańskiego, został zrekonstruowany cyfrowo - informuje Stowarzyszenie Filmowców Polskich.