• Informacje na temat:

  samojłowicz jak oni śpiewają

Artykuły na temat: samojłowicz jak oni śpiewają
 • Wygrała "jak Oni śpiewają"

  Znamy już zwycięzcę piątej edycji "jak Oni śpiewają". Tym razem Brylantowy Mikrofon trafił w ręce Laury Samojłowicz.

 • Półfinał "jak Oni śpiewają"

  To będzie bardzo różnorodny muzycznie półfinał "jak Oni śpiewają". Usłyszymy ballady rockowe, arie operowe i popularne polskie piosenki. Półfinałowa rywalizacja zapowiada się ekscytująco.

 • Półfinał "jak Oni śpiewają"

  Kolejna edycja programu "jak Oni śpiewają" dobrnęła do półfinału. Na scenie w dzisiejszym odcinku show pojawi się gwiazda polskiej piosenki, Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm.

 • Finał "jak Oni śpiewają"

  Po prawie 3 miesiącach rywalizacji o Brylantowy Mikrofon w piątej edycji "jak Oni śpiewają" nadszedł czas na wyczekiwany finał. W programie pozostało czterech uczestników i to ktoś z nich w sobotni wieczór będzie cieszył się z wygranej.

 • "jak Oni śpiewają"? Kiepsko...

  Rozpoczęła się VI edycja programu "jak Oni śpiewają". Tym razem na scenie Polsatu występują "najlepsi z najlepszych", czyli 11 finalistów poprzednich edycji programu. Powalczą o "Brylantową Gwiazdę" oraz podróż marzeń prywatnym samolotem z osobą towarzyszącą w dowolne miejsce na świecie.

 • Gruszka zaśpiewa głosem Samojłowicz

  ...). Zdradzamy, że w scenach, w których Inga śpiewa dla niemieckiej publiki, usłyszymy głos... Laury Samojłowicz. Może nie wszyscy wiedzą, że Laura, znana między innymi z serialu "Hotel 52", jest także utalentowaną piosenkarką. Telewidzowie mieli okazję podziwiać jej umiejętności w programie "jak Oni śpiewają". Już niedługo będą mogli przekonać się, że Laura śpiewa tak samo dobrze po polsku, jak i po...

 • Pożegnanie lata w "jak Oni śpiewają"

  Z letnim przebojami zmierzą się gwiazdy w drugim odcinku programu "jak Oni śpiewają". To będzie prawdziwe pożegnanie lata.

 • Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland"

  W programie "The Voice of Poland" pojawi się dawno niewidziana aktorka Laura Samojłowicz, znana z seriali "M jak miłość" i "Hotel 52".

 • Zabójcze duety w "jak Oni śpiewają"

  Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk razem na scenie? Dwie największe faworytki programu "jak Oni śpiewają" w sobotnim odcinku wspólnie wykonają utwór. I nie będzie to jedyny zabójczy duet tego wieczoru.

 • Mucha wraca do "jak Oni śpiewają"

  To będzie najbardziej włoski odcinek "jak Oni śpiewają" tej edycji. Gwiazdy programu zaśpiewają włoskie przeboje, a gościem specjalnym będzie Drupi. W programie pojawią się również uczestnicy poprzednich edycji, m.in. Anna Mucha i Jakub Tolak.

Zdjęcia na temat: samojłowicz jak oni śpiewają
Dyskusje na temat: samojłowicz jak oni śpiewają
 • Laura śpiewa

  W artykule jest błąd. Laura Samojłowicz nie wygrała programu "Jak oni śpiewają", ponieważ została z niego usunięta. Jak podawały media była chora i nie zjawiła się w jednym z odcinków, więc zgodnie z regulaminem musiała pożegnać się z programem.

 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Bardzo lubię serial "Hotel 52", bo akcje poszczególnych odcinków są bardzo ciekawe, trzymające w napięciu, no i obsada jest bardzo dobra. Są aktorzy stale grający w serialu jak Laura Samojłowicz, którą pamiętamy z serialu "M jak Miłość" i show "Jak oni śpiewają" Poza tym grają Rafał Królikowski, Magdalena Cielecka, Magdalena Stużyńska-Brauer itd. Są młodzi aktorzy, oraz aktorzy występujący

 • Re: Laura śpiewa

  W artykule jest błąd. Laura Samojłowicz nie wygrała programu "Jak oni śpiewają", ponieważ została z niego usunięta. Jak podawały media była chora i nie zjawiła się w jednym z odcinków, więc zgodnie z regulaminem musiała pożegnać się z programem. W artykule informacja jest prawdziwa.V edycja programu "Jak oni spiewaja?" trwala od marca do maja 2009 roku.Laura S. wygrala ta V edycje. VI edycja