• Informacje na temat:

  samuel jackson

Artykuły na temat: samuel jackson
 • Samuel L. Jackson w reboocie "Piły"

  Seria horrorów "Piła" doczeka się nowej wersji, za którą będzie odpowiedzialny komik Chris Rock. Wystąpi on także w głównej roli. U jego boku pojawi się Samuel L. Jackson.

 • Samuel L. Jackson ostro o prezydencie Trumpie

  Podczas zgromadzenia w Waszyngtonie demokratyczna kongresmenka Rashida Tlaib wyraziła się wulgarnie o prezydencie Donaldzie Trumpie. Spotkała ją za to fala krytyki. W obronie kongresmenki stanął jednak Samuel L. Jackson. Aktor dosadnie wyraził, że podpisuje się pod jej słowami.

 • Samuel L. Jackson atakuje marketing Spider-Mana

  ..."Spider-Man: Daleko od domu" wejdzie do polskich kin już 5 lipca. Wytwórnia Sony liczy na hit, dlatego nie oszczędza na promocji filmu. Nie obyło się jednak bez wpadek. Jedna z nich bardzo zirytowała Samuela L. Jacksona który wcielił się w postać szpiega Nicka Fury'ego. Aktor zwrócił na nią uwagę w swoim specyficznym stylu.

 • Samuel L. Jackson: Jak on pięknie przeklina

  Nikt nie przeklina tak jak on. Zanim kogoś zastrzeli, wpierw wyrecytuje mu swój ulubiony werset z biblii i poprosi o gryza hamburgera. A jeśli świat jest w niebezpieczeństwie, zaraz zbierze grupę superbohaterów. To właśnie Samuel L. Jackson. Popularny aktor w piątek, 21 grudnia, kończy 70 lat.

 • Samuel L. Jackson: Golf i kapelusze

  ...​Gdyby nie obowiązki aktorskie, Samuel L. Jackson prawie nie schodziłby z pola golfowego. Równie dużą słabość jak do golfa, gwiazdor ma do kapeluszy - w swojej kolekcji ma ich ponad 200...

 • Japoński Samuel L. Jackson

  Samuel L. Jackson ( "XXX 2: Następny poziom" , "Zemsta Sithów" ) zagra główną rolę w filmie "Afrosamurai", będącym adaptacją komiksu manga autorstwa Takashi Okazakiego. Aktor czuwać będzie także nad produkcją filmu. Obraz - łączący elementy aktorskie i animowane - będzie jednym z dwóch "japońskich" projektów Samuela L. Jacksona.

 • Samuel L. Jackson: Jak reagować na oscarową przegraną

  Gwiazdy często wspominają, że rozdania nagród i ogłoszenie zwycięzcy to jedne z najbardziej niezręcznych momentów - często wiadomo, kto wygra, ale i tak trzeba uśmiechać się do kamery lub udawać zdziwienie. W telewizyjnym wywiadzie Tim Roth wspomniał swoją nominację do Oscara i dziwną radę Samuela L. Jacksona, której ten udzielił mu na chwilę przed ogłoszeniem zwycięzcy.

 • Samuel L. Jackson zaśpiewa

  Znany z kultowego obrazu "Pulp Fiction" Samuel L. Jackson juz niedługo zaprezentuje swoje bluesowe umiejętności. W sklepie ukaże się limitowana edycja singla, która zbiegnie się z premierą najnowszego filmu Jacksona "Black Snake Moan".

 • Samuel L. Jackson samurajem

  Samuel L. Jackson ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Shaft" ) postanowił użyczyć swego głosu głównemu bohaterowi animowanego serial u telewizyjnego "Afro Samurai". Aktor planuje zająć się także współprodukcją filmu. Głównymi producentami serii będą stacja telewizyjna Spike oraz japońskie studio Gonzo i japoński kanał Fuji Television.

 • Samuel L. Jackson nauczycielem

  Samuel L. Jackson ( "Pulp Fiction" , "Gwiezdne wojny: Część 3 - Zemsta Sithów" ) zostanie nagrodzony za zasługi na polu edukacji - tak w filmie, jak i w prawdziwym życiu. Wyróżnienie Dream Keeper Award wręczy czarnoskóremu aktorowi George Lucas ( "Gwiezdne wojny: Część 3 - Zemsta Sithów" ).

Zdjęcia na temat: samuel jackson
Wideo na temat: samuel jackson
Dyskusje na temat: samuel jackson