• Informacje na temat:

  samusionek scena

Artykuły na temat: samusionek scena
 • Anna Samusionek rozbierze się w „Playboyu”?

  Anna Samusionek (43 l.) wyznała, że ma negatywny stosunek do rozbieranych sesji. Nie ma za to problemu, by rozebrać się przed kamerami.

 • Samusionek: Nie rozbierze się nawet za milion zł

  Aktorka Anna Samusionek wyznała w programie "Studio TTV", że nigdy nie weźmie udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej.

 • Anna Samusionek

  (ur. 24 czerwca 1971 w Olsztynie) − polska aktorka teatralna i filmowa.

 • Anna Samusionek: Być jak Meryl Streep

  Od trzech lat jej kariera rozwija się niezwykle dynamicznie. Najbardziej udany był rok bieżący, w którym zagrała w aż trzech serialach. W styczniu zobaczymy ją w "Na Wspólnej", gdzie aktorka wraca po dwóch latach przerwy.

 • Adam Fidusiewicz szczerze o kontrowersyjnych scenach

  Aktor gra w sztampowym serialu TVN-u od 2003 roku. Wciela się tam w postać Maksa Brzozowskiego, a jego serialową partnerką jest Anna Samusionek (46 l.). To właśnie z nią Adam Fidusiewicz musiał(...) nad tymi scenami była ciekawa. "Na planie serialu bawiłem się świetnie, odgrywając dość odważne i kontrowersyjne sceny" - powiedział tabloidowi. Szybko jednak dodał, że jego samego tego typu...

 • Anna Samusionek: Nie widzę siebie na billboardach z napisem "Playboy"

  Anna Samusionek przekonuje, że nie ma nic przeciwko aktorkom, które pozują nago do magazynów dla panów, ale sama nigdy nie zdecydowałaby się na sesję w "Playboyu". Jak podkreśla aktorka, pozowanie nago przed obiektywem aparatu jest niezgodne z jej światopoglądem.

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek nie pozwala, by negatywne uczucia zawładnęły jej życiem!

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", od 17 lat jeździ po Polsce z monodramem "Narkomanka". - Mogę go grać tak długo, dopóki wchodzę w dżinsy z premiery - żartuje aktorka świętująca w tym roku 20-lecie pracy artystycznej.

 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.

 • Anna Samusionek: Być jak Meryl Streep

  Gdy pierwszy raz stanęłaś przed kamerą, pomyślałaś pewnie, że aktorstwo to jest właśnie to, co chciałabyś robić w życiu? Anna Samusionek: - W pewnym momencie po prostu poczułam, że muszę się tym(...) mogłoby być inaczej (śmiech)? A tak poważnie - widziałaś, co ta genialna aktorka potrafiła zrobić w tym prostym, śmiesznym musicalowym filmie?! Scena na dachu, w której tańczy i bije się z własnymi...

 • Kobieta o wielu twarzach

  Anna Samusionek udowadnia, że jest wszechstronną aktorką, równie dobrze wciela się w rolę tragiczną, jak i komediową.