• Informacje na temat:

  sandra bullock i jej mąż

Artykuły na temat: sandra bullock i jej mąż
 • Sandra Bullock: Do schrupania?

  Największy mit na mój temat? Chyba ten, że jestem skromna i milutka - mówi gwiazda filmów "Miss Agent", "Miasto gniewu" czy "Narzeczony mimo woli". Jaka jest naprawdę Sandra Bullock?

 • Sandra Bullock: Na ratunek

  Sandra Bullock ( "Miasto gniewu" , "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza" , "28 dni" ) zagra bohaterką filmu "Premonition", który będzie hollywoodzkim debiutem niemieckiego reżysera Mennana Yapo ("Soundless"). Zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2006 roku, w Luizjanie.

 • Sandra Bullock nago

  Od dziś w kinach "Narzeczony mimo woli", nowa komedia romantyczna z Sandrą Bullock ("Ja cię kocham, a ty śpisz"), która powraca w swej najlepszej formie - także fizycznej. Bullock była znana raczej z powściągliwości, jeśli chodzi o prezentowanie swych odsłoniętych wdzięków przed kamerą. Tym razem jednak zgodziła się wystąpić w scenie rozbieranej.

 • Co dalej z Sandrą Bullock?

  To był dla Sandry Bullock przełomowy rok. W ciągu miesiąca odniosła największy zawodowy sukces i poniosła największą prywatną porażkę. Teraz próbuje odbudować swoje życie.

 • Bullock deportowana

  Sandra Bullcok zagra w nowej komedii romantycznej wytwórni Touchstone Pictures i omal nie zostanie deportowana do Kanady.

 • Finansowa porażka filmów Angeliny Jolie i Sandry Bullock

  ..."Nad morzem", najnowszy film Angeliny Jolie, nie zarobił na całym świecie nawet miliona dolarów. Wymarzony i bardzo osobisty projekt aktorki, w którym wystąpił także jej mąż Brad Pitt, zebrał także(...) Bullock w roli głównej i Georgem Clooney'em jako producenta. Przy 28 milionowym budżecie, film zarobił niecałe siedem. Wielu dziennikarzy śledzących sytuację w Hollywood przewiduje, że porażki te...

 • Twórca "Seksu..." kręci nowy film

  Reżyser i scenarzysta "Seksu w wielkim mieście", Michael Patrick King, nakręci komedię, w której w głównych rolach wystąpią: Meryl Streep, Sandra Bullock i Oprah Winfrey.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  ..., Jared zgarnęli garść Złotych Malin. Jeremy Renner nie jest w tym roku nominowany, za to doceniono niemal wszystkich jego partnerów w "American Hustle". Sandra Bullock - w sukni od Alexandra McQueena(...) najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą . Chyba nie ma siły, która sprawiłaby, że nie wygra Cate Blanchett... Amy Adams, Judi Dench, Meryl Streep i Sandra Bullock będą musiały znieść gorycz porażki, bo...

 • Święta przed telewizorem

  ...antenie Jedynki "Narzeczony mimo woli" . Margaret (Sandra Bullock) szantażem zmusza swojego asystenta, by ten wziął z nią ślub, ponieważ nie ma amerykańskiego obywatelstwa, a grozi jej deportacja(...) w TVP2. Bohaterka "Alicji w Krainie Czarów" (Mia Wasikowska) ma 19 lat i musi zdecydować się czy wyjść na mąż. W podjęciu decyzji pomaga jej... biały królik, który prowadzi ją do Krainy Czarów...

 • Oscarowe filmy: niewolnictwo, kosmos i AIDS

  ...(Sandra Bullock) i Matt Kowalski (George Clooney) podejmują walkę o powrót do domu, na Ziemię. Bój o życie, o każdy kolejny dzień, toczą też bohaterowie dramatu Jeana-Marca Vallee "Witaj w klubie" (tytuł(...) Northupa (spisanego w 1853 r.). W "Zniewolonym..." Solomona Northupa zagrał brytyjski aktor Chiwetel Ejiofor. Northup, czarnoskóry wolny człowiek, mieszkaniec stanu Nowy Jork na Północy, szczęśliwy mąż...