• Informacje na temat:

  sandra miller

Artykuły na temat: sandra miller
 • Sandra Kubicka w "Tańcu z Gwiazdami"

  Sandra Kubicka została kolejną uczestniczką jesiennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak przepiękna modelka poradzi sobie na parkiecie?

 • Leszek Miller w "Tańcu z Gwiazdami"?! Z kim zatańczy były premier?

  Niektórzy z uczestników programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się(...) zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie. Monika Miller i jej dziadek zaprezentują się w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych...

 • Sandra Bullock najlepiej zarabiającą aktorką

  Sandra Bullock uplasowała się na szczycie zestawienia najlepiej zarabiających aktorek 2014 roku sporządzonego przez wpływowy magazyn "Forbes".

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Kot odpada, gorąca salsa Sandry Kubickiej

  Ola Kot i Tomasz Barański odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorów rozgrzała gorąca salsa Sandry Kubickiej, na parkiecie Polsatu zaprezentował się również Leszek Miller.

 • "Taniec z Gwiazdami": Dwie pary pożegnały się z programem

  Aż dwie pary odpadły z show Polsatu w 8. odcinku "Taniec z Gwiazdami". Szansę na zdobycie Kryształowej Kuli definitywnie stracili: Monika Miller z Janem Klimentem i Magda Bereda z Kamilem Kuroczko. W programie pozostały już tylko trzy pary.

 • "Taniec z Gwiazdami": Nikt nie odpadł

  Szósty odcinek bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami" był zarazem setnym epizodem show na antenie Polsatu. Z okazji jubileuszu producenci programu przygotowali dla widzów i uczestników niespodziankę - nikt nie odpadł. Wszystkie pary zobaczymy więc na parkiecie Polsatu także w przyszłym tygodniu. Wtedy jednak z show pożegnają się aż dwa duety. Trudne chwile przeżyła w piątek Sandra Kubicka, która tuż...

 • Dostała Malinę! Co z Oscarem?

  Sandra Bullock, która jest jedną z faworytek tegorocznych Oscarów, dostąpiła w sobotę, 6 marca, wątpliwego zaszczytu zostając laureatką Złotej Maliny, w kategorii najgorsza aktorka roku. Za najgorszy film uznano produkcję "Transformers: Zemsta upadłych" .

 • Camerimage: Wystawa zdjęć. W roli głównej John Malkovich

  Wystawa prac amerykańskiego fotografa Sandro Millera, które są odtworzeniem dzieł mistrzów fotografii przedstawiających znane postaci, została otwarta w Toruniu. W role osób uwiecznionych na zdjęciach wcielił się amerykański aktor John Malkovich.

 • Kolejny "Capote" w Wenecji

  Kolejny film opowiadający o życiu amerykańskiego pisarza Trumana Capote'a - "Infamous" w reżyserii Douglasa McGratha - otworzy 63. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Przypomnijmy, że w zeszłym roku na ekrany amerykańskich kin wszedł "Capote" Bennetta Millera z oscarową kreacją Philipa Seymoura Hoffmana ( "Hazardzista" ).

 • Wkrótce książka o Jeffie Becku

  Płyta "You Had It Coming" nie będzie jedynym wydawnictwem w tym roku związanym z Jeffem Beckiem. Za tydzień, 2 marca, pojawi się w księgarniach biografia słynnego brytyjskiego gitarzysty autorstwa Annette Carson, zatytułowana "Jeff Beck: Crazy Fingers". Wyda ją oficyna Miller Freeman Books.