• Informacje na temat:

  sandra ryan

Artykuły na temat: sandra ryan
 • Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  ..."Na świecie są setki tysięcy dzieci, które mogą stać się waszymi" – apeluje Sandra Bullock, która sama jest mamą dwójki adoptowanych maluchów. "Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór" - dodaje gwiazda.

 • Sandra Bullock nago

  ..."Jeżeli w ciągu całej mojej kariery miałam raz pokazać się nago, to nadeszła właśnie najlepsza pora" - tłumaczyła. - "Zwłaszcza że mogłam zrobić to dla żartu? A Ryan i ja chcieliśmy się pośmiać". Partnerujący jej Ryan Reynolds ("Oni, ona i pizzeria") wyznał, że i dla niego scena rozbierana była dość zaskakującym doświadczeniem, zwłaszcza że z Sandrą Bullock znają się dobrze od lat...

 • Kryminalny Ryan Phillippe

  Ryan Phillippe ( "Gra w serca" , "Konspiracja.com" , "Gosford Park" ) jest kolejną gwiazdą, która dołączyła do obsady kryminalnego dramatu "Crash". Film opowie o ośmiorgu ludziach, których losy zostają połączone przez zabójstwo. Amerykański aktor wcieli się w rolę przeznaczoną pierwotnie dla Australijczyka Heatha Ledgera ( "Obłędny rycerz" , "Cena honoru" ).

 • Sandra Bullock nie z tej ziemi

  W swoim najnowszym filmie Sandra Bullock unosiła się w przestrzeni kosmicznej - cały czas jednak mocno stąpając po ziemi.

 • Sandra Bullock: Wszystko przez mój uśmiech

  Znamy ją wszyscy. W dodatku trudno o człowieka, który by jej nie lubił. Dla Amerykanów Sandra Bullock to dziewczyna z sąsiedztwa o pięknym uśmiechu. Właśnie zaskoczyła decyzją o... planowanej dłuższej przerwie w pracy.

 • Eva Mendes w ciąży z Ryanem Goslingiem

  Zagraniczne media donoszą, że Eva Mendes jest w 7. miesiącu ciąży z Ryanem Goslingiem!

 • Sandra Bullock wróciła na plan

  .... roku po pięciu latach małżeństwa. "W nocy przed tamtą galą spałam tylko dwie godziny. Nic nie pamiętam z tamtego wieczoru" - oznajmiła gwiazda w rozmowie z Ryanem Seacrestem dla programu 'E! News".

 • Sandra i Limahl w Kołobrzegu. Gwiazdy lat 80. na Sunrise Festival

  ...w miasteczku festiwalowym (na parkingu i w amfiteatrze) wystąpią artyści, których przeboje można odnaleźć głównie na kolekcjach kaset. Gwiazdą Disco Fever będzie Sandra , która 18 maja skończyła 50 lat. Do(...) Disco", na których królowały piosenki m.in. Freda Ventury, Kena Laszlo i Ryana Parisa. Czytaj także: Pamiętacie Sandrę?

 • "Kobiety" Hollywood

  W Hollywood rozpoczęto przygotowania do realizacji remake'u głośnego obrazu George'a Cukora z 1939 roku, "Kobieta" ("The Woman"). Produkcja zapowiada się emocjonująco, negocjacje w sprawie udziału w filmie finalizują bowiem takie gwiazdy, jak Meg Ryan ( "Masz wiadomość" ), Annette Bening ( "American Beauty" ), Sandra Bullock ( "Śmiertelna wyliczanka" ), Ashley Judd ( "Amnezja" ) i Uma Thurman...

 • Kobiety w "Terminatorze 3"

  Aż trzy wielkie gwiazdy Hollywood walczą o główną rolę kobiecą w filmie "Terminator 3". Na planie najdroższego filmu świata Lindę Hamilton, odtwórczynię roli Sarah Connor, chcą zastąpić Sandra Bullock ( "28 dni" , "Miss Agent" ), Jodie Foster ( "Milczenie owiec" , "Anna i król" ) oraz Meg Ryan ( "Gorąca linia" , "Dowód życia" ).

Zdjęcia na temat: sandra ryan