• Informacje na temat:

  sara bogusław linda

Artykuły na temat: sara bogusław linda
 • "Druga szansa": Gwiazdy seriali odcisną dłonie na Promenadzie w Międzyzdrojach

  Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa, czyli Sara Daymer i Adam Swensson z "Drugiej szansy", oraz Paweł Małaszyński, czyli Jan Edigey-Korycki z "Belle Epoque", to trzy z dziesięciu gwiazd, które już w najbliższą sobotę - 8 lipca - odcisną swe dłonie na słynnej Promenadzie w Międzyzdrojach.

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  Agnieszka Włodarczyk, czyli niezapomniana Wiki Potoczny z "Plebanii", miała zaledwie 16 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą bez ubrania. - To było niepotrzebne - twierdzi dziś aktorka, wspominając swe rozbierane sceny w filmie "Sara".

 • Sierpień z Lindą i Maklakiewiczem

  Filmowy kanał telewizyjny Kino Polska nie zwalnia tempa. W sierpniowe wieczory widzowie stacji spotkają się m.in. z królem cyników - Zdzisławem Maklakiewiczem oraz wrażliwym brutalem - Bogusławem Lindą.

 • Agnieszka Włodarczyk triumfuje. To przełom w jej karierze!

  ...- Jest mi miło, że znalazłam się w gronie tak wybitnych artystów, mimo że nie skończyłam szkoły teatralnej - powiedziała. Mija 17 lat od chwili, gdy zagrała tytułową rolę w filmie "Sara" u boku Bogusława Lindy (62 l.) i stała się rozpoznawalna. Jednak wiążąc się kilka lat temu z Mikołajem Krawczykiem (33 l.), ściągnęła na siebie falę krytyki. Zarzucano jej, że rozbiła rodzinę, że odebrała ojca...

 • Bogusław Linda "Świetlikiem"

  Na nowej płycie krakowskiej grupy Świetliki zaśpiewa Bogusław Linda, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Nie będzie to jego debiut w roli piosenkarza. W 1997 roku wykonał on utwór "I'm Your Man" z repertuaru Leonarda Cohena, który znalazł się na płycie z muzyka do filmu "Sara".

 • "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  ...dla jednego ze swoich ulubionych aktorów (drugim ulubionym był Bogusław Linda). Nogi, nogi... Główną rolę kobiecą - policjantki Kasi, którą z Cezarym Cezarym łączą nie tylko stosunki koleżeńskie(...)Reżyser Maciej Ślesicki miał już za sobą sukcesy filmów kinowych "Tato" i "Sara", które powstały pod skrzydłami producenta Lwa Rywina i jego firmy Heritage Film. "13 posterunek" był kontynuacją...

 • Bogusław Linda malarzem

  Ruszył zdjęcia do nowego filmu Macieja Ślesickiego "Trzy minuty". W filmie pojawi się m.in. Bogusław Linda i Cezary Pazura.

 • "Pierwsza miłość": Włodarczyk zaśpiewa

  Wszyscy pamiętamy jej debiut kinowy. O roli szesnastolatki, zakochanej po uszy w dużo starszym od siebie facecie ze spluwą, głośno było w całej Polsce. Mowa oczywiście o filmie "Sara" Macieja Ślesickiego, który na ekrany kin trafił w 1997 roku, a w którym Agnieszka Włodarczyk jako tytułowa Sara nie tylko romansowała, lecz także rewelacyjnie tańczyła z Bogusławem Lindą.   Co ciekawe, sama aktorka...

 • Bogusław Linda: Spadam

  Bogusław Linda ( "Psy" , "Sara" ), najpopularniejszy polski aktor lat 90., od dawno nie zagrał w żadnym filmie. W niedawnym wywiadzie wyznał wprost, że czuje, iż spada. Być może antidotum na zastój w aktorskiej karierze ma być Warszawska Szkoła Filmowa, którą gwiazdor niedawno założył wspólnie z Maciejem Ślesieckim ( "Show" ).

Dyskusje na temat: sara bogusław linda