• Informacje na temat:

  sara jessica parker

Artykuły na temat: sara jessica parker
 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker wraca na ekrany!

  Carrie Bradshaw dla wielu kobiet była ikoną mody. Pisarka grana przez Sarę Jessicę Parker łamała nie tylko tabu odzieżowe, ale głównie... obyczajowe.

 • Sarah Jessica Parker w więzieniu

  Adam Shankman ( "Wszystko się wali" , "Pacyfikator" ) prowadzi negocjacje w sprawie reżyserii filmu "Slammer", którego gwiazdą ma być Sarah Jessica Parker ( serial "Seks w wielkim mieście" , "Spisek" ). Czarna komedia powstaje dla wytwórni Revolution Studios.

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  Mimo że nie jest pięknością, Sarze Jessice Parker udało się wywalczyć drogę na szczyt. Stała się gwiazdą i ikoną mody. Niedawno, 25 marca, obchodziła 46. urodziny.

 • Kłopoty Sary Jessiki Parker

  Dwóch funkcjonariuszy policji z Ohio jest podejrzewanych o włamanie do domu matki zastępczej wynajętej przez gwiazdorską parę Sarah Jessikę Parker i Matthew Brodericka, która ma aktorom urodzić bliźnięta. Mężczyźni mieli wynieść stamtąd m.in. zdjęcia, aby potem sprzedać je mediom.

 • Netflix: Zapowiedzi na marzec

  .... Howdena Smitha "Złoto z Porto Bello". Obecnie trwają zdjęcia do czwartej (i ostatniej) serii. W rolach głównych występują: Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy(...)Slasher, Wyonna Earp, Teen Wolf "Slasher" to serialowa antologia produkcji amerykańsko-kanadyjskiej. Po latach nieobecności Sara (Katie McGrath) wraca do rodzinnego miasteczka, w którym doszło do...

 • "Wolę brać narkotyki i uprawiać seks"

  56-letni Chris Noth stał się ulubieńcem damskiej widowni dzięki roli Mr. Biga w "Seksie w wielkim mieście". Sam twierdzi jednak, że daleko mu do ideału.

 • "Westworld": Znamy datę premiery!

  ...również trzy inne seriale: "Divorce" z Sarą Jessicą Parker, "Insecure" z Issą Rae i "High Maintenance".

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" ).

 • Gwiazdy, które grały będąc w ciąży

  ...w wielkim mieście". Początkowo styliści ubierali Sarę Jessicę Parker w obszerniejsze ubrania. W końcu zdecydowano się na zakończenie sezonu po kilku odcinkach. Zooey Danchell na kilka odcinków...

 • Victoria Beckham w "Seksie..."?

  Victoria Beckham bardzo chciałaby zagrać chociaż małą rólkę w sequelu "Seksu w wielkim mieście" i zaczęła już uczęszczać na lekcje aktorstwa.

Wideo na temat: sara jessica parker
 • Mercedes chwali się zdjęciem z Kim Kardashian! "Została jeszcze Beyonce"

  Jessica Mercedes opowiedziała o swojej niedawnej wyprawie do Tulum w Meksyku. Mieszkała tam w hotelu z drewnianych bali i myła się wodą z kokosowych łupin. Prosto z tego raju poleciała do Dubaju(...) pochwaliła się, że w swej kolekcji ma już zdjęcia z Rihanną oraz Sarą Jessiką Parker, a teraz poluje na... Beyonce. Stwierdziła też, że nie zazdrości Maffashion, która niedawno została "najbardziej