• Informacje na temat:

  sarah connor

Artykuły na temat: sarah connor
 • Sarah Connor i Terminator

  W styczniu 2009 roku stacja AXN rozpocznie emisję drugiego sezonu serial u "Terminator: Kroniki Sary Connor".

 • Niewiarygodna Sarah Connor

  Sarah Connor, czołowa gwiazda niemieckiej muzyki soul, wydała niedawno drugi album zatytułowany "Ubelievable" (Niewiarygodne). Według artystki, której debiut "Green Eyed Soul" w samych tylko Niemczech rozszedł się w 750 tys. egzemplarzy, tytuł jej nowej płyty mówi o tym wszystkim, co do tej pory zdarzyło się w jej karierze.

 • Sarah Connor w Polsce

  Sarah Connor, obecnie najpopularniejsza niemiecka piosenkarka, pod koniec kwietnia przyjedzie do Polski, choć nie będzie koncertować. Wokalistka będzie promowała w Polsce swój najnowszy album "Naughty But Nice", który ukazał się w poniedziałek, 4 kwietnia.

 • Sarah Connor: Erotyka i muzyka

  Sarah Connor, czołowa gwiazda niemieckiej muzyki soul, znana jest ze swej urody. Piosenkarka uważa zresztą, że erotyka jest nieodłącznie związana z jej muzyką, sama także uwielbia oglądać teledyski innych seksownych wokalistek.

 • Sarah Connor odwiedzi Polskę

  Fani popularnej niemieckiej wokalistki Sarah Connor będą mieli okazje zdobycia autografu swojej ulubienicy na egzemplarzy jej najnowszego albumu zatytułowanego "Unbelivable!". W najbliższy poniedziałek, 7 października, piosenkarka przyjedzie na dwa dni do Polski, by promować płytę.

 • Osobiste wyznania Sarah Connor

  ..."Unbelievable", czyli "niewiarygodne", to tytuł nowego albumu Sarah Connor, który tafił do sklepów pod koniec września. Popularna niemiecka wokalistka twierdzi, że jest to dzieło bardzo osobiste, oparte na prawdziwych historiach z jej życia.

 • Sarah Connor w Polsce

  ...18 lutego po raz kolejny odwiedzi nasz kraj Sarah Connor, pochodząca z Niemiec wokalistka pop. Tym razem weźmie udział w nagraniu programu telewizyjnego i będzie podpisywać swoją płytę "Green Eyed Soul" w jednym ze sklepów w Warszawie.

 • Nowy album Sarah Connor

  Jak już wcześniej informowaliśmy, pod koniec września na sklepowych półkach pojawi się drugi album Sarah Connor, wokalistki, która wciąż podbija europejskie listy przebojów utworem "From Sara With Love". Wydawnictwo będzie zatytułowane "Unbelievable".

 • Sarah Connor: Jestem perfekcjonistką

  Sarah Connor, która podbiła europejskie listy przebojów utworami "Let's Get Back To Bed Boy" i "French Kissing", zapowiadała ukazanie się swego debiutanckiego albumu jeszcze we wrześniu. Jednak prace nad płytą wciąż się opóźniały i w końcu płyta ukazała się w tym tygodniu, a w Polsce w najbliższy poniedziałek, 3 grudnia. Całą winę Sarah bierze jednak na siebie.

 • Sarah Connor: Trzeci album

  W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, odbędzie się polska premiera najnowszej płyty Sarah Connor. "Key To My Soul" to trzecia pozycja w dyskografii 23-letniej wokalistki rodem z Niemiec, znanej z takich przebojów, jak "Let's Get Back to Bedm, Boy" czy "From Sarah With Love".

Zdjęcia na temat: sarah connor
 • Sarah Connor
Wideo na temat: sarah connor
 • "Stargate: Origins": Na planie filmowym

  Trwają zdjęcia do najnowszej odsłony serii "Stargate". W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe. Fabuła ma być osnuta wokół losów młodej Catherine Langford (w "Gwiezdnych wrotach" w tę postać wcieliła się

 • "Stargate: Origins": Pierwsza zapowiedź

  . Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków. Za reżyserię odpowiada Mercedes Bryce Morgan; scenariusz napiszą Mark Ilvedson oraz Justin Michael Terry. W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe.

 • "Stargate: Origins": Mamy pełen zwiastun nowej produkcji

  niebezpieczeństwem. Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków. W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe. "Stargate: Origins" zadebiutuje na dedykowanej uniwersum Gwiezdnych Wrót platformie

Dyskusje na temat: sarah connor