• Informacje na temat:

  sarah connor piosenkarka

Artykuły na temat: sarah connor piosenkarka
 • Sarah Connor opowiedziała o depresji

  Życie piosenkarki Sarah Connor (35 l.) nie było tak kolorowe jak wszyscy myśleli. Kilka lat temu przeżywała prawdziwy kryzys.

 • Sarah Connor zostanie po raz czwarty mamą!

  Sarah Connor (37 l.) potwierdziła, że spodziewa się 4. dziecka. Z rozbrajającą szczerością wyznała, że nie było to planowane…

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #77

  Deadline, Sarah Shahi ("Impersonalni", "City on a Hill") zagra główną rolę w ośmioodcinkowym serialu "Sex/Life" . Produkcja powstała na podstawie biografii BB Easton "44 Chapters About 4 Men(...) rolę w serialu "Selena" . Aktualizacja #8: Netflix zamówił nowy serial "Sex/Life" (osiem odcinków) na podstawie powieści BB Easton "44 Chapters About 4 Men". Aktualizacja #7: Sarah Chalke...

 • Sarah Connor w Polsce

  Sarah Connor, obecnie najpopularniejsza niemiecka piosenkarka, pod koniec kwietnia przyjedzie do Polski, choć nie będzie koncertować. Wokalistka będzie promowała w Polsce swój najnowszy album "Naughty But Nice", który ukazał się w poniedziałek, 4 kwietnia.

 • Sarah Connor odwiedzi Polskę

  Fani popularnej niemieckiej wokalistki Sarah Connor będą mieli okazje zdobycia autografu swojej ulubienicy na egzemplarzy jej najnowszego albumu zatytułowanego "Unbelivable!". W najbliższy poniedziałek, 7 października, piosenkarka przyjedzie na dwa dni do Polski, by promować płytę.

 • Osobiste wyznania Sarah Connor

  "Unbelievable", czyli "niewiarygodne", to tytuł nowego albumu Sarah Connor, który tafił do sklepów pod koniec września. Popularna niemiecka wokalistka twierdzi, że jest to dzieło bardzo osobiste, oparte na prawdziwych historiach z jej życia.

 • Sarah Connor: Erotyka i muzyka

  Sarah Connor, czołowa gwiazda niemieckiej muzyki soul, znana jest ze swej urody. Piosenkarka uważa zresztą, że erotyka jest nieodłącznie związana z jej muzyką, sama także uwielbia oglądać teledyski innych seksownych wokalistek.

 • S. Connor jak Halle Berry

  Piosenka "Zero to Hero" promuje najnowszy album Sarah Connor. Jej nowa płyta "Naughty But Nice" w poniedziałek, 21 marca, ukazała się na razie w Niemczech, skąd pochodzi wokalistka. Polską premierę wyznaczono na początek kwietnia.

 • Największe skandale gwiazd na scenie

  Rihanna niedawno uderzyła w trakcie koncertu swojego fana - nie była jednak jedyna. Takie wybryki miał na swoim koncie też nieżyjący basista Sid Vicious z grupy Sex Pistols. Do skandali na scenie w trakcie koncertów dochodzi często. Nie tylko takich z użyciem siły.