• Informacje na temat:

  sarah jagger

Artykuły na temat: sarah jagger
 • "Belfer": Najlepsze i najgorsze seriale 2016 roku

  ...telewizyjnego. Nagroda Emmy dla najlepszego miniserialu, dla najlepszego aktora drugoplanowego (Sterling K. Brown) i najlepszej aktorki pierwszoplanowej (Sarah Paulson); nagroda Amerykańskiego Stowarzyszenia(...) Scorsese, Micka Jaggera i Terence’a Wintera, choć ma świetne zdjęcia i muzykę, jest naprawdę, tak po prostu i zwyczajnie... nudny.

 • Partnerka Micka Jaggera nie żyje

  Projektantka mody L'Wren Scott i partnerka lidera zespołu The Rolling Stones Micka Jaggera w poniedziałek rano została znaleziona martwa w swym apartamencie w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Jagger jest "zdruzgotany" tą informacją.

 • Wyjątkowa składanka na rzecz walki z AIDS

  Madonna, Lenny Kravitz, Norah Jones czy Alicia Keys to tylko część wykonawców, którzy użyczyli na płytę "Between the Covers" własne wersje piosenek innych wykonawców. Dochód ze sprzedaży kompilacji trafi na rzecz organizacji walczących z AIDS.

 • Berlin: 18. filmów w "Panoramie"

  W cyklu "Panorama światowego kina" podczas zbliżającego się 53. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie zaprezentowanych zostanie 18. obrazów, poinformowali organizatorzy Berlinale. Dodatkowo w głównym programie odbędą się pokazy specjalne 16. obrazów fabularnych, 10. dokumentów i 20. filmów krótkich. Pełna lista filmów zaproszonych do udziału w Festiwalu ogłoszona zostanie w styczniu.

 • John Porter "Honey Trap": To nie żarty

  John Porter powraca z solowym projektem. Najnowsze dzieło artysty nosi tytuł "Honey Trap" i trafi na półki sklepowe 6 października. Płyta jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu "Back In Town", jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka.

 • Mariusz Totoszko: Współczuję wszystkim kolegom

  Mariusz Totoszko nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w I edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalista od samego początku był zdecydowany na uczestnictwo, bo zachęcił go charytatywny cel. Program był dla gwiazdora wielką przygodą, która pozwoliła mu na pokazanie siebie z nieznanej dotąd strony.

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.

Wideo na temat: sarah jagger
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.