• Informacje na temat:

  sarah mclachlan muzyk

Artykuły na temat: sarah mclachlan muzyk
 • "Gra o tron": Niezbędnik fana

  .... ROBB STARK - Sarah McLachlan "I WILL REMEMBER YOU" Nadal łezka nam się kręci w oku na wspomnienie Krwawego Wesela. MARGAERY TYRELL - Coldplay "FIX YOU" Wdowa z chrapką na tron. Potrafi dotrzeć do(...), poduszki, torby, biżuterię i kieliszki zdobione logiem "Gry...", herbami domów Westeros i cytatami z serialu. Czego tylko dusza zapragnie.  Muzyka Spodobał się nam pomysł Billboardu, który stworzył...

 • Walka muzyków z firmą Napster zaczyna przybierać coraz bardziej zorganizowane formy. Grupa znanych artystów rozpoczęła właśnie kampanię uświadamiającą pod hasłem "Artists Against Piracy" (Artyści przeciw piractwu). Jej celem jest przekonanie młodych ludzi, aby nie ściągali nagrań z Napstera i podobnych miejsc w Internecie.

 • Kanadyjskie gwiazdy też pomogą Haiti

  Celine Dion, nastoletni gwiazdor pop Justin Bieber, reżyser "Avatara" James Cameron i Nelly Furtado wezmą dziś (22 stycznia) wieczorem udział w publicznej zbiórce pieniędzy na rzecz dotkniętego trzęsieniem ziemi Haiti.

 • Live 8: Szósty koncert

  Szkocki Edynburg to szóste miasto, gdzie odbędą się koncerty w ramach charytatywnej imprezy Live 8. Miejsce i termin wybrano nieprzypadkowo, bo w tym samym czasie w pobliskim kurorcie Gleneagles obradować będą przywódcy najbogatszych państw świata, skupionych w G8.

 • Kanadyjczycy na fali

  Kanada od lat buduje swoją silną pozycję w muzycznym show-biznesie. W ostatnich tygodniach wykonawcy z tego kraju zostawili wszystkich w tyle, dając dobry pretekst, by przyjrzeć się temu fenomenowi.

 • "Gra o tron": Niezbędnik fana

  O tym, że obsada nerwowo wyczekuje na mail ze scenariuszem "Gry o tron" krążą już legendy. Aktorzy gorączkowo przeglądają materiały, by sprawdzić, czy grana przez nich postać jeszcze żyje. Niektórzy uważają, że ten dreszczyk emocji i uśmiercanie ulubieńców publiczności świetnie wpływa na wyniki oglądalności.

 • Fatalne wyniki sprzedaży płyt w USA

  W minionym tygodniu w Stanach Zjednoczonych sprzedano 5,16 mln egzemplarzy albumów muzycznych. Tydzień wcześniej - 4,98 mln. Tak złych wyników nie notowano jeszcze nigdy, od kiedy firma Nielsen SoundScan zaczęła szczegółowo mierzyć liczbę sprzedanych płyt.