• Informacje na temat:

  sarah palin

Artykuły na temat: sarah palin
 • Największe naukowe gafy gwiazd

  ...aktor Roger Moore został wywołany do tablicy za twierdzenie, że pasztet z gęsich wątróbek powoduje chorobę Alzheimera. Zacytowano też kandydatkę na wiceprezydenta USA z ramienia republikanów, Sarah Palin, odrzucającą teorię ewolucji. "Nie uwierzyłam w teorię, według której istoty ludzkie - zdolne do myślenia i kochania - wywodzą się od ryb, którym wyrosły nogi, i które wypełzły z morza" albo "od...

 • Schwarzenegger na Twitterze

  "Patrzyłem wszędzie, ale nie mogłem stąd dostrzec Rosji - napisał na Twitterze Arnold Schwarzenegger, który leciał nad Alaską w drodze do Azji. Wpis jest aluzją do słynnej uwagi Sarah Palin z 2008 roku, gdy była ona kandydatką Republikanów na wiceprezydenta.

 • Skopie jej tyłek!

  "Królowa popu" Madonna nie ustaje w swojej krucjacie przeciwko Republikanom przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.

 • Aktorka gubernatorem Alaski?!

  Znana z liberalnych poglądów gwiazda Hollywood Julianne Moore wkrótce przeistoczy się w ikonę amerykańskiego konserwatyzmu. Aktorka w nowym filmie "Game Change" zagra byłą gubernator Alaski, Sarah Palin.

 • Eminem obraża! Tylko u nas

  Amy Winehouse, Lindsay Lohan, Britney Spears, Jessica Simpson i republikańska polityk Sarah Palin - amerykański raper nie miał litości dla tych kobiet.

 • Eminem ponownie "przywalił"

  Zobacz najnowszy teledysk Eminema do utworu "We Made You" !

 • DeGeneres bohaterką komiksu

  Znana gospodyni talk-show, Ellen DeGeneres od dziecka uwielbia zwierzęta. Dlatego też nie dziwi fakt, że część dochodu ze sprzedaży komiksu Ellen zostanie przekazana na rzecz włochatych przyjaciół.

 • Angelina Jolie bohaterką komiksu

  Angelina Jolie to dla wielu osób superkobieta: aktorka, matka, działaczka charytatywna... Podobnego zdania są twórcy komiksów z cyklu "Female Force" ("Siła kobiet"), którzy przygotowali wzorowaną na opowieści o superbohaterach historię Jolie.

 • Nobliści przeciwko reality-show

  Arcybiskup Desmond Tutu, laureat pokojowej Nagrody Nobla z 1984 roku, stoi na czele protestów przeciwko nowemu programowi telewizji NBC. Siedmiu noblistów wystosowało list do zarządu stacji, oskarżając ją o promowanie agresji i gloryfikowanie wojny.

 • Naga pierś Tiny Fey? "To się więcej nie powtórzy"

  Aktorka Tina Fey w klipie promującym 39. sezon komediowego show "Saturday Night Live" z humorem skomentowała wpadkę podczas niedzielnej gali wręczenia nagród Emmy, kiedy widzowie mogli zobaczyć przez ułamek sekundy jej nagą pierś.

Wideo na temat: sarah palin
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.