• Informacje na temat:

  sasha strunin w ckm

Artykuły na temat: sasha strunin w ckm
 • Pamiętacie The Jet Set? Sasha Strunin powraca!

  Sasha Strunin rozpoczęła nagrania do nowego teledysku. Klip będzie promował drugi solowy album wokalistki "Woman in Black", który ma ukazać się w połowie października.

 • Sasha Strunin: Kobieta w czerni (teledysk "Woman in Black")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tytułowego utworu z płyty "Woman in Black" Sashy Strunin.

 • Pamiętacie Sashę Strunin? Wokalistka zinterpretuje poezję Białoszewskiego (płyta "Autoportety")

  Sasha Strunin karierę zaczęła jeszcze jako nastolatka. Zaczynała w "Idolu", potem jako wokalistka The Jest Set próbowała sił w polskich eliminacjach do Eurowizji. Udało jej się w 2007 roku i w tym roku została reprezentantką naszego kraju. Dziś wokalistka przygotowuje się do wydania kolejnej płyty pt. "Autoportrety".

 • Najseksowniejsze Polki

  Magazyn dla panów "CKM" z okazji swojego dziesięciolecia opublikował listę dziesięciu najbardziej seksownych Polek. Zwyciężyła Dorota Doda Rabczewska.

 • Rutowicz zatańczy na lodzie?

  Według plotka rskiego serwisu Pudelek "najbrzydsza i najmniej inteligentna polska gwiazdka" to nie jedyna celebrytka, którą udało pozyskać się producentom show. Obok Rutowicz łyżwy założyć ma też Sasha Strunin. Zarówno Rutowicz, jak i Strunin (nie wspominając o Dodzie) brylowały kilka dni temu na uroczystości z okazji 10-lecia magazynu dla panów "CKM". Czyżby wśród gości imprezy był także prezes...