• Informacje na temat:

  sasha w big brother

Artykuły na temat: sasha w big brother
 • Wiśniewski w "Big Brother V"!

  Producentom V edycji "Big Brothera" udało się namówić do udziału w programie Michała Wiśniewskiego (36 l.). Czy "chwytliwe" gwiazdy zdołają uratować reality show, na które moda przeminęła już kilka lat temu?

 • Sasha wyrwana z Big Brother!

  Sensacja w Big Brotherze! Sasha Strunin, młoda wokalistka duetu The Jet Set, już nie mieszka w domu Wielkiego Brata.

 • Będzie uprawiał seks w Big Brotherze?

  ...pewna, że kobiety będą go prowokować i Marcin się z nimi prześpi. Z tak atrakcyjnym mężczyzną każda kobieta chciałaby iść do łóżka - twierdzi. Przypomnijmy, że wśród uczestników "Big Brother V" znaleźli się Katarzyna Nova, Sasha Strunin, Angela Kolcova i Jolanta Rutowicz oraz mężczyźni - Jarosław Jakimowicz, Albert Sosnowski, Marin Najman i Piotr Gulczyński. Walczyć będą o zegarki za 50 tys. złotych...

 • Jedną z uczestniczek programu "Big Brother V" będzie Sasha Strunin, wokalistka grupy The Jet Set.

 • Jakimowicz poluje na coraz młodsze

  ...19-letnia Sasha w programie "Big Brother VIP" nie może się opędzić od natrętnego Jarka, który wyraźnie czuje przy niej zew natury. "Wykorzystuje każdą sposobność, by swymi łapami dotknąć młodego ciała ponętnej piosenkarki" - pisze o zachowaniu aktora "Super Express". "Aktor nie potrafi powstrzymać swych chuci. Wyglądający jak wyleniały lew salonowy tylko dybie na cnotę...

 • Sasha z The Jet Set w Big Brother?

  Nowy teledysk, nowa płyta i udział w popularnym reality show?

 • Ruszył piąty "Big Brother"

  Bokserzy, aktorzy, muzycy i gwiazdy poprzednich części znaleźli się wśród uczestników piątej edycji "Big Brothera", której emisja rozpoczęła się w niedzielę na antenie TV4.

 • Big Brother: Wolą zwykłych ludzi?

  Nadawana od niedawna piąta edycja reality show "Big Brother", w której występują znane osoby, cieszy się mniejszą popularnością niż odcinki czwartej edycji. Czyżby widzowie woleli oglądać "zwykłych ludzi"?

 • Sasha Waszą faworytką!

  Sasha Strunin z grupy The Jet Set zwyciężyła w naszej ankiecie na Waszego ulubionego nastoletniego wykonawcę! Oddaliście blisko 20 tysięcy głosów!

 • Sasha Strunin (19 l.), wokalistka grupy The Jet Set, spotyka się z bokserem Marcinem Najmanem, poznanym w programie "Big Brother".

Wideo na temat: sasha w big brother
 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.