• Informacje na temat:

  scarlett johansson 2012

Artykuły na temat: scarlett johansson 2012
 • Scarlett Johansson: Prawie ideał

  Uznawana jest za jedną z najseksowniejszych, a zarazem najzdolniejszych hollywoodzkich aktorek. Przypominamy najważniejsze momenty w karierze Scarlett Johansson, która w piątek, 22 listopada, kończy 35 lat.

 • Scarlett Johansson: Sekretny ślub!

  Scarlett Johansson jest ponownie mężatką! Aktorka poślubiła we wrześniu podczas sekretnej ceremonii dziennikarza Romaina Dauriaca - informuje plotkarski serwis "New York Post" - Page Six.

 • Scarlett Johansson: Czarna wdowa

  Gwiazdy też mają swoje słabości. Scarlett Johansson nie znosi reżimu związanego z utrzymaniem smukłej sylwetki. Jednak doskonałej figury wymagają od aktorki jej role filmowe.

 • Scarlett Johansson znów najseksowniejsza

  Nowojorski magazyn dla panów "Esquire" znów obwołał 28-letnią Scarlett Johanson "najbardziej seksowną z żyjących kobiet". Tytuł ten aktorka zdobyła już po raz drugi.

 • Scarlett Johansson najlepiej zarabiającą aktorką wszech czasów

  Scarlett Johansson została najlepiej zarabiającą aktorką wszech czasów - wynika z zestawienia serwisu Box Office Mojo. Tytuł ten zapewniły 31-letniej gwieździe występy w serii filmów "Avengers".

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?

 • ​"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów": Scarlett Johansson o swej bohaterce

  ...​Scarlett Johansson opowiedziała o swej roli filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Aktorka, wcielająca się w postać Czarnej Wdowy w adaptacjach komiksów Marvela, opisała swą bohaterkę jako "mediatora" pomiędzy zwaśnionymi grupami superbohaterów.

 • Na te premiery czekamy w 2012!

  Z przeprowadzonej przez nas ankiety na największe kinowe hity 2012 roku wynika, że z największym niepokojem oczekujemy premier "Hobbita" Petera Jacksona oraz finałowej części "Sagi 'Zmierzch'". Obydwa filmy trafią jednak do kin pod koniec roku. Jakie inne tytuły będą wydarzeniami nadchodzącego sezonu?

 • Najbardziej dochodowe filmy 2012 roku

  ..."Avengers" - 1,4 miliarda dolarów Od początku nikt nie miał wątpliwości, że wyreżyserowany prze Jossa Whedona "Avangers" będzie hitem. Film nie tylko kusi fanów komiksów kilkoma superbohaterami, którzy po raz pierwszy pojawiają się wspólnie na ekranie, ale również gwiazdorską obsadą. W role bohaterów wcielili się m.in.Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Scarlett Johansson i Mark Ruffalo. Jak...

 • Jakie filmy ściągamy z sieci?

  Film sensacyjny "Mission: Impossible - Ghost Protocol" z główną rolą Toma Cruise'a, jest najchętniej ściąganym obrazem z sieci. Na drugim miejscu znalazł się obraz "Kupiliśmy zoo" w reżyserii Camerona Crowe'a (z Mattem Damonem i Scarlett Johansson).

Zdjęcia na temat: scarlett johansson 2012