• Informacje na temat:

  scarlett johansson lustro

Artykuły na temat: scarlett johansson lustro
 • Scarlett Johansson stroni od internetu

  Scarlett Johansson zniechęcona nieprzychylnymi komentarzami pod jej adresem ze strony internautów postanowiła zaprzestać codziennego korzystania z komputera. Aktorka czasem jednak zasiada przed monitorem. Czego szuka w sieci? Własnych zdjęć...

 • Sekrety Scarlett Johansson

  "Pogodziłam się z tym, że nigdy nie będę tak chuda jak inne gwiazdy Hollywood. Nie muszę być szczupła, żeby być sexy" - powiedziała w jednym z wywiadów Scarlett Johansson. Jak ona to robi, że mężczyźni za nią szaleją, a jej filmy zarabiają miliony?

 • Scarlett po drugiej stronie

  Scarlett Johansson "po drugiej stronie lustra"? Czemu nie! Aktorka ma wyreżyserować segment nowelowego filmu "New York, I Love You".

 • Nowe gwiazdy kina

  Kino potrzebuje gwiazd. Bez nich nie ma dobrych i kasowych filmów, nie ma milionów widzów, nie rozwija się show-biznes. Pojawienie się w 2004 roku takich nazwisk, jak Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" ) i Sofia Coppola ( "Między słowami" ) w Hollywood oraz Magdalena Piekorz ( "Pręgi" ) i Tomek Bagiński ( "Katedra" ) w Polsce, pozwala z nadzieję patrzeć na przyszłość kina.

 • "Jaja..." wyprzedziły Batmana

  Box-office'owa dyktatura "Mrocznego rycerza" zakończona. Wciąż przybywa mu nowych konkurentów. Jednak jeśli nawet "Mroczny..." wypadnie niedługo z rankingu, to i tak nic już nie odbierze mu tytułu filmowego ewenementu ostatnich lat.

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

 • Za dużo gwałtu

  "Dziewczyna z tatuażem" Davida Finchera na podstawie pierwszej części trylogii Millennium Stiega Larssona to, mimo iż nikt nie widział jeszcze filmu, jeden z pierwszych poważnych kandydatów do przyszłorocznych Oscarów. "Za dużo tu analnego gwałtu" - asekuruje się jednak Fincher.

 • 10 filmów, które musisz obejrzeć w 2010

  Jakie filmy koniecznie musisz zobaczyć w 2010 roku? Zobacz zwiastuny najbardziej oczekiwanych filmów najbliższych 12 miesięcy!