• Informacje na temat:

  scena madonny

Artykuły na temat: scena madonny
 • Eminem kpi z Madonny

  Eminem w swoim nowym wideoklipie do piosenki "Just Lose It", naśmiewa się z Madonny. Raper przebrany jest za sławną piosenkarkę - na głowie nosi np. perukę imitującą jej fryzurę. Utwór "Just Lose It" będzie pierwszym singlem z najnowszej płyty Eminema, zatytułowanej "Encore".

 • Co na koncercie Madonny?

  Przypomnijmy, że trasa koncertowa "Sticky & Sweet Tour" promująca ostatni album wokalistki "Hard Candy" trwa już od zeszłego roku. Jak pisze "Dziennik", przed koncertem w Polsce występ Madonny(...) wczesnych lat 80. Scena jest zaaranżowana w stylistyce retro-elegancji a piosenkarka i jej świta wykonuje kolejne sekwencje choreograficzne w scenerii kasyn i klubów. Wszystko to w oprawie muzycznej...

 • Siła Madonny

  Jedną z najbardziej wzruszających chwil na sobotnim (2 lipca) koncercie Live 8 w Londynie, było pojawienie się na scenie Etiopki Birham Woldu, znanej ze słynnych zdjęć z pierwszego Live Aid z 1985 roku. Początkowo Afrykanka była bardzo wystraszona tym, że niemal cały świat skupił na niej swój wzrok. Jednak Woldu poczuła się pewniej za sprawą Madonny, która uściskała ją serdecznie, a niemal przez...

 • Sylwester w Katowicach: Scena na 8 pięter i 100 artystów

  Marcin Krupa. - Dla nas to wielkie wyzwanie realizacyjne. Multimedialna, wysoka na 8 pięter scena, a na niej ponad 100 artystów -  podkreśliła członek zarządu i dyrektor programowy Telewizji Polsat Nina Terentiew. W Katowicach powstanie scena o całkowitej powierzchni 322 m kwadratowych. Szeroką na 65 m i wysoką na 22 m scenografię uzupełni prawie 500 mkw ekranów ledowych i 800 urządzeń...

 • Billboard Music Awards 2019: Drake największym wygranym. Niezwykły występ Madonny (ZDJĘCIA)

  Kanadyjski raper Drake był największym zwycięzcą tegorocznej gali Billboard Music Awards. Widzowie zachwycali się natychmiast występami Madonny, grupy BTS i Taylor Swift.

 • ..."The Drowned World Tour", pierwsza od ośmiu lat trasa koncertowa Madonny, jak na razie jest ogromnym sukcesem. Bilety na poszczególne występy rozchodzą się w błyskawicznym tempie, ale nic w tym dziwnego. Występy piosenkarki w ramach najnowszego tournee to, oprócz muzyki, wspaniały show, perfekcyjnie dopracowany od strony technicznej.

 • Madonna zrobiła największą furorę podczas ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards 2003, która odbyła się w Nowym Jorku w czwartek, 28 sierpnia. Szczególnie wrażenie zrobiły na widzach zmysłowe pocałunki, jakimi obdarzyła występujące razem z nią na scenie młodsze koleżanki, Britney Spears i Christinę Aguilerę.

 • Cate Blanchett u Madonny?

  Film Madonny prześledzić ma barwny życiorys Wallis Simpson, dla poślubienia której król Anglii Edward III zrzekł się tronu. Według brytyjskiego brukowca "The Sun" Madonna chciałaby aby w jego postać wcielił się odtwórca tytułowej roli w serial u "Doktor Who" - David Tennant. "Produkcja jest obecnie na etapie powstawania scenariusza. Trwają też poszukiwania lokacji. Madonna stara się też zebrać...

 • Film Madonny musicalem

  ..."Rozpaczliwie szukając Susan" z 1985 roku był filmowym debiutem początkującej wówczas artystki Madonny. Ten niskobudżetowy film uczynił z niej megagwiazdę i wylansował na całym świecie(...). Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

 • Film Madonny musicalem

  ..."Rozpaczliwie szukając Susan" z 1985 roku był filmowym debiutem początkującej wówczas artystki Madonny. Ten niskobudżetowy film uczynił z niej megagwiazdę i wylansował na całym świecie(...). Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!