• Informacje na temat:

  scenariusz filmu jeszcze raz

Artykuły na temat: scenariusz filmu jeszcze raz
 • "Prawdziwe kłamstwa" raz jeszcze

  James Cameron i Arnold Schwarzenneger już wkrótce zaczną znowu wspólnie pracować. Planują realizację drugiej części filmu "Prawdziwe kłamstwa ". Dwaj znani hollywoodzcy artyści, którzy połączyli siły tworząc takie obrazy jak "Terminator", czy "Prawdziwe kłamstwa", przyznali, że od dawna są najlepszymi przyjaciółmi i desperacko wręcz pragną zrealizować kontynuację filmu.

 • Nieznany scenariusz noblisty

  Niedługo powstanie film na podstawie nieznanego scenariusza noblisty Gabriela Garcii Marqueza o starym rewolwerowcu i jego znacznie młodszym partnerze.

 • Tajny scenariusz nowego "Batmana"

  Wiadomo było, że projekt sequela filmu "Batman: Początek" będzie okryty tajemnicą, jednak twórcy "The Dark Knight" stosują wyjątkowo ostre środki ostrożności. Mający grać rolę Jokera Heath Ledger ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ) nie może doprosić się o scenariusz, ponieważ... jest on jeszcze tajny.

 • ...- Połowę scenariuszy wyrzucam, bo nie działają, albo są za długie, albo nie są prawdziwe - mówi Petr Zelenka, czeski scenarzysta, dramaturg, reżyser kultowych już "Guzikowców", autor scenariusza "Samotnych", autor sztuki "Oczyszczenie" wystawianej w krakowskim Starym Teatrze.

 • Jakubik: Najważniejszy jest scenariusz

  ...w Katowicach odbędzie się prapremiera tego filmu, 18 - uroczysta premiera w Warszawie, a 21 września film wejdzie do kin. Wszyscy już na to czekamy. Ciekawi jesteśmy jak widzowie go odbiorą. Na razie pokazywaliśmy go na festiwalach w Gdyni i we Wrocławiu. Zobacz fragmenty filmu Leszka Dawida: Gdzie jeszcze będzie można pana zobaczyć? - Za chwilę zaczynam zdjęcia do najnowszego filmu Tomka Koneckiego...

 • Scenariusz? Woody Allen

  Stowarzyszenie Amerykańskich Scenarzystów (The Writers Guild of America) ogłosiło nominacje do swych corocznych nagród. Po raz 19. w gronie nominowanych znalazł się Woody Allen ("Vicky Cristina Barcelona").

 • Aleksandra Popławska w nowym filmie twórcy "365 dni"

  Aktorka pokazała zdjęcia z planu filmu - "The End" Tomasza Mandesa, który wyprodukował i współreżyserował "365 dni".

 • Autor "Big Short" napisze scenariusz o wybuchu pandemii w Wuhan

  Charles Randolph zadebiutuje jako reżyser w filmie opowiadającym o wybuchu pandemii Covid-19, do którego napisze też scenariusz. Projekt nie ma jeszcze tytułu, ale wiadomo, że wyprodukuje go studio SK Global.

 • Musisz zobaczyć go jeszcze raz

  Robert Neuman, który czuwał nad przekształcaniem filmu w widowisko trójwymiarowe, był wielkim entuzjastą tej decyzji: - Uważam, że dzięki temu jeszcze lepiej będziemy w stanie opowiedzieć tę historię, zaakcentować niuanse, dodać jej głębi. Do skomplikowanego procesu konwersji zatrudniono aż 60 specjalistów od 3D. Neuman stworzył specjalny scenariusz nowej wersji filmu, zwracając uwagę na elementy...

 • "Do widzenia, do jutra": 60 lat od premiery filmu

  Minęło właśnie 60 lat od premiery debiutu reżyserskiego Janusza Morgensterna "Do widzenia, do jutra". Gwiazdą dzisiaj już kultowego filmu była Teresa Tuszyńska, której życie potoczyło się tragicznie.

Dyskusje na temat: scenariusz filmu jeszcze raz
 • Re: "Zniewolona": Ślub i śmierć. Zaskakujący finał serialu!

  o szczegóły - kostiumy, pałace, obraz wsi itp. Serial wart obejrzenia, to pewne! Na dodatek wartki scenariusz wciąga, nie ma mowy o nudzie, jeden minus to bardzo rozczarowujące zakończenie, tym bardziej(...) tym serial jest super, ale powtarzanie go tuż po emisji, msz jest błędem, bo nawet jeśli się go bardzo lubiło/ja zaliczam się do takich osób/,to nie obejrzę go po raz wtóry, bowiem już nie będzie dla