• Informacje na temat:

  scenariusze łepkowskiej

Artykuły na temat: scenariusze łepkowskiej
 • Łepkowska jeszcze zaskoczy

  ...scenariusze współczesnych seriali obyczajowych". Jednak Ilona Łepkowska nie zamierza odchodzić na emeryturę - przy filmie "Nigdy w życiu!" pracowała jako producentka. "Wolę sama wszystkiego(...) "Nigdy w życiu!". Niebawem mają rozpocząć się prace nad drugą częścią filmu. Czy rzeczywiście bez udziału Ilony Łepkowskiej , jeszcze się okaże.

 • Ilona Łepkowska: Nowy serial historyczny

  Ilona Łepkowska pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Jego akcja ma się toczyć w czasach I wojny światowej, produkcja jest bowiem związana z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Łepkowska zaczęła także pisać swoją drugą powieść, w której podobnie jak w debiutanckiej "Pani mnie z kimś pomyliła" poruszy temat polskiego show-biznesu.

 • "Rodzina Winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej! Emisja w TVP

  Telewizja Polska szykuje na wiosnę 2019 nowy historyczny serial "Rodzina Winnych". Scenarzystką produkcji została sama Ilona Łepkowska!

 • Łepkowska kończy z serialami

  W wywiadzie dla "Newsweeka", Łepkowska przyznaje, że decyzja o porzuceniu dotychczasowej pracy jest podyktowana przede wszystkim brakiem czasu. "Od wielu lat nie byłam w stanie zrobić sobie przerwy dłuższej niż tygodniowa. Na wrzesień planuję dwutygodniowy urlop" - tłumaczy. Autorka pozostaje jednak w branży. Będzie ulepszała scenariusze innych ludzi, co jest jednak zajęciem nieco mniej...

 • Łepkowska szuka problemów

  Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka serial u "Barwy szczęścia", który oglądać będziemy mogli od września w "Dwójce" twierdzi, że inspiracji szuka przede wszystkim w ludziach, których spotyka. Nie są to tylko osoby z bliskiego otoczenia.

 • ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  Od pierwszego etapu produkcji "Barw szczęścia" miała decydujący głos we wszystkich kwestiach.​ Ilona Łepkowska wymyśliła ideę serialu, tytuł i dobrała obsadę.

 • Ilona Łepkowska: "Nie chcę już tak tyrać"

  ...scenariusze, pani się zna na wszystkim. To zwodnicze, człowiek myśli: o cholera, jestem autorytetem! Teraz występuję w telewizji znacznie rzadziej. Potrafię powiedzieć: przepraszam, mam gości, piekę ciasto...

 • Jak napisać scenariusz filmowy?

  Już 1 września do rąk czytelników w Polsce trafi amerykański bestseller "Jak napisać scenariusz filmowy". Książkę wydano z myślą o doświadczonych i początkujących scenarzystach, studentach szkół filmowych i wszystkich miłośnikach kina. Książkę pozytywnie ocenili m.in. Juliusz Machulski , Robert Gliński i Ilona Łepkowska.

 • "Kogel-mogel 3": Scenariusz gotowy, co z reżyserem?

  Jest szansa na realizację trzeciej części słynnej w latach 80. komedii "Kogel-mogel". Scenariusz jest już gotowy, ale nie ma jeszcze producenta.

 • Powstanie "Kogel Mogel 4"?

  Sukces, jaki odniósł film "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" sprawił, że zrodziły się plany nakręcenia kolejnej odsłony kultowej komedii. "Plany są, ale na razie nie ma jeszcze scenariusza" - mówi Ilona Łepkowska, twórczyni serii. Ale jednocześnie zaznacza, że prace na planie mogą się rozpocząć już latem tego roku.

Zdjęcia na temat: scenariusze łepkowskiej
Wideo na temat: scenariusze łepkowskiej
 • Ilona Łepkowska: Moim największym sukcesem zawsze będzie "M jak miłość"

  Do końca życia moim największym sukcesem będzie "M jak miłość", natomiast zawsze to najmłodsze dziecko jest najbliższe sercu, więc w tym znaczeniu jestem ciekawa opinii widzów o "Stuleciu Winnych". Ten serial jest w tej chwili w centrum mojego zainteresowania, bo pracujemy nad scenariuszami drugiego sezonu. Jeżeli spodoba się publiczności, jest możliwe, że będziemy go produkować dalej - mówi Ilona Łepkowska

Dyskusje na temat: scenariusze łepkowskiej