• Informacje na temat:

  sceny łóżkowe na dobre i na złe

Artykuły na temat: sceny łóżkowe na dobre i na złe
 • Lifting "Na dobre i na złe" wyszedł serialowi na dobre!

  Całkowita zmiana obsady, nowa formuła produkcji, zupełnie inny sposób ukazywania przypadków medycznych. "Na dobre i na złe" przeszło całkowity lifting i nie straciło przy tym widzów. Wręcz przeciwnie, serial niezmiennie utrzymuje się w czołówce najchętniej oglądanych telenowel!

 • Oglądając kolejne odcinki "Gry o tron"cieszę się, że nie było w książce rozdziałów z perspektywy Robba, czy w ogóle żadnego z królów. Inaczej odkrylibyśmy, z niejaką przykrością, że Młody Wilk najchętniej komentowałby tyłki wszystkich napotykanych panienek oraz łóżkowe podboje, żłopiąc piwo z Theonem Greyjoy'em.

 • Lubi grać czarne charaktery

  ...- Grzeczni, dobrze ułożeni bohaterowie nie są dla mnie. Marzę o takich, którzy kosztowaliby mnie sporo skrajnych emocji - mówi Marcin Kwaśny, który tym razem gra "złego faceta" w serialu "Wiadomości z drugiej ręki".

 • Beata Ścibakówna i Jan Englert coraz bardziej martwią się o córkę!

  ...będzie dobre dla jej kariery - zdradził przyjaciel domu. Podobno rodzice nie przyjęli argumentów córki do wiadomości. Uważają, że takie sceny na tym etapie kariery mogą źle wróżyć na przyszłość...

 • Halit Ergenç z serialu "Wspaniałe stulecie" to straszny kobieciarz. Fruwał "z łóżka do łóżka"!

  ...koleżanka. Źle znosiła miłosne sceny męża z innymi aktorkami. Do poważnego kryzysu doszło wtedy, gdy na chwilę pojawiła się we "Wspaniałym stuleciu" w roli weneckiej wdowy Moniki Teresy Gritti i z bliska mogła oglądać sceny miłosne męża. To okazało się ponad jej siły, nastały ciche dni. Mówiło się o separacji. Na szczęście pomogła terapia małżeńska. Dziś Bergüzar zapewnia, że uporała się...

 • "Siostra Jackie": Upadły anioł miłosierdzia

  ...dobre i na złe", który na naszej stronie opisaliśmy jako "serial-marzenie każdego pacjenta o tym, jak powinna wyglądać opieka medyczna" i nadal zgadzamy się z tym stwierdzeniem w całej rozciągłości. Ale dość żartów. Tę tezę obala od razu istnienie serialu "Daleko od noszy", który jest wszystkim, czym nie jest "Na dobre i na złe". Tak naprawdę seriale ukazujące kryształowość charakterów lekarzy...

 • Radosław Krzyżowski, znany jako przebiegły doktor Sambor z serialu "Na dobre i na złe", zmienia swój wizerunek. Już niedługo zobaczymy go w roli Adama, ukochanego Judyty w serialowej wersji "Ja wam pokażę!" na podstawie książki Katarzyny Grocholi.

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  - Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

 • Spec od typów spod ciemnej gwiazdy

  Grzeczni, dobrze ułożeni bohaterowie nie są dla mnie. Marzę o takich, którzy kosztowaliby mnie sporo skrajnych emocji - mówi Marcin Kwaśny, który tym razem gra "złego faceta" w serialu "Wiadomości z drugiej ręki".