• Informacje na temat:

  sceny łóżkowe polskie aktorki

Artykuły na temat: sceny łóżkowe polskie aktorki
 • Agnieszka Dygant: Grając sceny łóżkowe

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu "Prawo Agaty" niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie.

 • Anna Popek: Zagrać scenę łóżkową

  Anna Popek zawsze chciała być aktorką. Jej marzenie właśnie się spełnia. Wkrótce zobaczymy ją w aż dwóch serialach. W tym w jednym w scenie łóżkowej! Dziennikarka zdradziła też, jaki typ mężczyzn lubi prywatnie.

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

 • Romans hollywoodzkich aktorek

  Amanda Seyfried i Julianne Moore pokazały na ekranie, że sceny erotyczne pomiędzy kobietami mogą być naprawdę gorące. 12 listopada w thrillerze erotycznym pt. "Chloe" zobaczymy obie aktorki w odważnych sekwencjach łóżkowych.

 • Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  ..."Naprawdę nie mam problemu ze scenami łóżkowymi i z nagością" - powiedział brytyjski aktor, który w swoim najnowszym filmie "Cosmopolis", odgrywał sceny erotyczne z Patricią McKenzie. "Myślę, że to bardziej skomplikowane dla aktorek, które martwią się, jak te sceny mogą być wykorzystywane przez media i podpisami internautów pod nagimi zdjęciami, które później krążą po internecie" - dodał...

 • Najlepsze sceny erotyczne: Nie tylko w sypialni

  Mimo że polskie kino powoli uwalnia się z okowów obyczajowej dulszczyzny, seks najczęściej pozostaje w rodzimych filmach jedynie wstydliwym dodatkiem. Zdarzają się jednak wyjątki.

 • Codziennie inne łóżko i inna aktorka

  ...na planie "Och, Karol 2" amor był nieco łaskawszy... - Niby tak, ale z aktorkami, które wcielały się w kochanki Karola, miałem okazję dłużej przebywać. Proszę sobie wyobrazić, że sceny, których mi(...), ale inaczej się o tym myślało. W latach 80. playboy, jakiego zagrał Jan Piechociński, był prawdziwy, teraz prawdziwsza będzie moja postać tragiczna. Czy aktorki, z którymi grał pan w filmie...

 • Magdalena Lamparska: Pokonać wstyd przed nagością

  ..."To nie są łatwe sceny" - Małgorzata Lamparska opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN" o wyzwaniu, jakim była realizacja erotycznych ujęć w filmie "365 dni".

 • Anna Polony kończy 80 lat

  ...w sztuce "Spóźnieni kochankowie" Williama Whartona. Premiera przedstawienia w reż. Błażeja Peszka odbyła się 20 stycznia na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie. Anna Polony urodziła(...) z przedstawień. Stary Teatr miał wystawę w Orbisie przy Rynku. Wisiało tam też moje zdjęcie z Ryśkiem Filipskim w pozie łóżkowej. On pochylony nade mną, ja z wysoko podniesioną spódnicą. To zdjęcie...

 • Linda o scenach erotycznych

  Sceny erotyczne są przyjemne tylko na ekranie, mniej przyjemnie się je tworzy - wyznał Bogusław Linda. Dyżurny twardziel polskiego kina ma na swoim koncie kilka "rozbieranych" występów. Zarzeka się jednak, że nie ogląda produkcji ze swoim udziałem.

Dyskusje na temat: sceny łóżkowe polskie aktorki
 • Re: Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  Pamiętam, tak było. Polskie aktorki bez żadnej żenady grały ostre sceny łóżkowe, teraz się zasłaniają religijną klauzulą sumienia. Zero profesjonalizmu, tylko wiejska obawa typu - co ludzie powiedzo ?

 • Re: Polki, które związały się z gwiazdami Hollywood

  Trzeba zacząć od tego, że te polskie żony zagranicznych amantów to zasadniczo nie jest jakiś dobry wzór do naśladowania. Ponieważ to są aktorki, lub celebrytki, które sceny łóżkowe potrafią dobrze odgrywać w dwóch miejscach na planie i u faceta, z którym jest. Z drugiej strony inteligencją nie grzeszą, a urodą już tak.. I tu jest pies pogrzebany całej tej historii. Dziennikarz prowokuje wklejając