• Informacje na temat:

  sceny towarzyszą

Artykuły na temat: sceny towarzyszą
 • Eva Husson: Sceny orgii

  ...fali upałów, której towarzyszą wypadki kolejowe i inne katastrofy, relacjonowane przez media. - To ciekawy zabieg narracyjny: klimat i aktualne wydarzenia stanowią echo intensywnych przeżyć(...) potrafiła kontrolować swojej energii, odnajduje w nim kogoś, kto pomoże jej ją ukierunkować. Sceny orgii sprawiają wrażenie bardzo kontrolowanych... - Są filmowcy, którzy czują się w takich scenach...

 • "LOVE" Gaspara Noe: Najśmielsze sceny seksu

  ..."Wszystko, co mówili, to prawda: 'LOVE' Gaspara Noe zawiera najśmielsze sceny seksu, jakie pokazano kiedykolwiek na festiwalu w Cannes, a może w historii mainstreamowego kina" - facebookowy profil Gutek Film cytuje reakcję Jakuba Duszyńskiego, dyrektora artystycznego dystrybutora, na canneński pokaz nowego obrazu Gaspara Noe.

 • "Niektóre sceny kojarzą mi się z Kieślowskim"

  ...towarzyszą różne znaki. Na przykład matka pada ofiarą kradzieży. Ktoś na nią wpada. Nie wiemy, co tak naprawdę się wydarzyło. To tylko znak, ze znaczenia którego jedynie Paola zdaje sobie sprawę. Potem(...) stanie się pośrednią przyczyną tragedii. Dlaczego scena w kaplicy jest nakręcona tak bardzo realistycznie? NM: Zazwyczaj w kinie włoskim podobne sceny są ukazywane albo w konwencji...

 • Clooney i sceny erotyczne

  Violante Placido, partnerka George'a Clooneya w filmie "The American", wyznała prasie, że aktor "nie jest tak doświadczony", jeśli chodzi o paradowanie nago po planie.

 • W Łodzi kręcono sceny do filmu o Janie Nowaku-Jeziorańskim

  Łódź i m.in. wnętrza Pałacu Poznańskich były w ostatnich dniach kolejnymi planami zdjęciowymi powstającego w reżyserii Władysława Pasikowskiego filmu "Kurier", opowiadającego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Obraz ma trafić do kin w przyszłym roku.

 • NIN: Zabrakło pierwiastka magii

  To był jeden z tych koncertów, którym towarzyszą wielkie oczekiwania.

 • "Intuicja mnie nie zawodzi"

  Uznawany za króla Midasa współczesnej sceny hip hop, urban i pop, producent Timbaland przygotował kontynuację przebojowej płyty "Shock Value". Na drugiej części towarzyszą mu m.in. Miley Cyrus, Katy Perry czy stali współpracownicy Justin Timberlake i Nelly Furtado.

 • James Bond: Kobiety, martini i... śpiew

  Agentowi 007 towarzyszą nie tylko najpiękniejsze kobiety oraz najsłynniejszy wermut, ale również najlepsza muzyka. Zaśpiewać dla Bonda to prawdziwy zaszczyt i tylko najwięksi otrzymują zaproszenie.

 • Jethro Tull w Warszawie

  Jethro Tull - legenda brytyjskiej sceny muzycznej wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej 1 września 2009 roku.

 • Alexandra Stan "Alesta": Seksowna Rumunka jest gotowa

  ..."Alesta" (po turecku "gotowa") to tytuł właśnie wydanej, trzeciej płyty Alexandry Stan. Seksowna 27-latka to - obok wokalistki o pseudonimie Inna - najgorętsze nazwisko rumuńskiej sceny dance.