• Informacje na temat:

  schudła zdjęcia przed i po

Artykuły na temat: schudła zdjęcia przed i po
 • Anna Starmach schudła i zmieniła fryzurę! Ale laska!

  ...najlepiej przed kamerą, ponieważ w jej wyglądzie zaszły kolosalne zmiany. Do tej pory celebrytka uchodziła raczej za kobietę "przy kości". Nic dziwnego, ponieważ jej praca oraz zamiłowanie do jedzenia raczej nie pomagają w utrzymaniu nienagannej sylwetki. Widocznie Ania zacisnęła pięści i postanowiła to zmienić. Niedawno jurorka "MasterChefa" opublikowała bowiem na swoim Facebooku zdjęcia, które...

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Sylwia Kusiak (26 l.), aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Europy w boksie, udowodniła wszystkim, że warto stawiać przed sobą trudne wyzwania. Jeszcze rok temu zmagała się ze sporą nadwagą. Ważyła 108 kilogramów i źle się czuła w swoim ciele. W końcu zrzuciła 30 kg i teraz jest szczęśliwa!

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Katarzyna Kępka zmieniła się nie do poznania! Pokazała zdjęcie z przeszłości

  ...do aktywności fizycznej, dziennikarka na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania.  Schudła, a po ciąży szybko wróciła do jeszcze lepszej formy, niż przed nią. Sama doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile kosztowała ją taka metamorfoza.  Dlatego ostatnio na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie pokazujące ją przed życiową zmianą i takie, które zostało zrobione obecnie...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Agnieszka Popielewicz bardzo schudła!

  ...zdjęciach zrobionych za kulisami "Tańca z gwiazdami" wygląda na wychudzoną i zmizerniałą.  Ucieczką przed problemami ma być dla niej praca. Agnieszka samodzielnie przygotowuje bowiem targi ślubne...

 • Księżniczka Leia schudła 15 kilogramów

  Carrie Fisher, pamiętna odtwórczyni roli księżniczki Lei w "Gwiezdnych wojnach", schudła ponad 15 kilogramów przed powrotem na plan sagi.

 • Najnowsze zdjęcie Olgi Frycz wzbudziło sensację!

  ..., a obok wózek z pociechą aktorki: "Długa podróż przed nami, oj długa, ale na miejscu czeka na nas słoneczko i piaseczek" - przyznała w opisie. W komentarzach pod zdjęciem, wśród licznych życzeń udanego wypoczynku, w pewnym momencie pojawiły się także słowa wyrażające... niepokój o aktorkę! Zdaniem niektórych użytkowników sieci gwiazda w ostatnim czasie bardzo schudła: "Ale pani...

 • Peaches Geldof na dzień przed śmiercią...

  Nic nie zapowiadało tragicznej śmierci 25-letniej Peaches Geldof, dziennikarki, prezenterki, córki słynnego rockmana i działacza Boba Geldofa. Mniej niż 24 godziny przed zgonem Peaches wrzucała do sieci zdjęcia swoich synów.