• Informacje na temat:

  schwarzenegger 20 lat

Artykuły na temat: schwarzenegger 20 lat
 • Schwarzenegger się rozwodzi

  Stało się: żona Arnolda Schwarzeneggera złożyła dokumenty rozwodowe. Para rozstanie się po 25 latach małżeństwa.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • ...kształcili się we Francji.  Niedawno jedna z gazet wyjawiła, że Robert Rozmus wkrótce zostanie tatą. Matka jego dziecka to młodsza o ponad 20 lat aktorka. Aktor postanowił w końcu(...) latem, będzie już ostatnią" - powiedziała. Tabloidy donoszą o rozstaniu Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Tymczasem sama zainteresowana wrzuciła wymowne zdjęcie na swojego Facebooka...

 • Schwarzenegger prezydentem?

  Gubernator Kalifornii, znany aktor filmowy Arnold Schwarzenegger ( "6-ty dzień , "Terminator 3: Bunt maszyn" ), poparł pomysł poprawki do konstytucji, która umożliwiłaby imigrantom kandydowanie na prezydenta USA. Wypowiedź gwiazdora na ten temat (22 lutego) w programie telewizji NBC News "Meet the Press" komentuje się jako potwierdzenie spekulacji, że jego ambicje polityczne wykraczają poza

 • ...dziennikarz z redakcji sportowej TVP od trzech lat mieli romans. Wszystko utrzymywane było jednak wielkim sekrecie! Justyna zaangażowała się w trudny związek, wiedząc, że jest tą drugą. Po cichu(...) bowiem, że ich idolka od pewnego czasu spotyka się z synem samego Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem. Zdjęcia całujących się zakochanych nie pozostawiają żadnych złudzeń, że młodzi mają się ku sobie...

 • Arnold Schwarzenegger na półmetku

  Pierwszy film z cyklu "Terminator" zadebiutował na ekranach światowych kin prawie 20 lat temu, jednak gwiazdor opowieści, 55-letni obecnie Arnold Schwarzenegger mówi, że jako bohater kina akcji, osiągnął dopiero półmetek kariery. Trzeci film kultowego cyklu, obraz "Terminator 3: Bunt maszyn" , debiutuje na ekranach światowych kin 2 lipca.

 • Syn Schwarzeneggera w reklamie

  Syn Arnolda Schwarzeneggera, Patrick, od kilku lat próbuje swoich sił w show-biznesie. 20-latek w końcu odniósł zauważalny sukces - wziął udział w najnowszej kampanii reklamowej okularów Toma Forda, kultowego amerykańskiego projektanta.

 • Zmarł Richard Fleischer

  W sobotę, 25 marca, w szpitalu filmowym w Los Angeles zmarł hollywoodzki weteran Richard Fleicher. Był reżyserem takich obrazów jak "Tora!Tora!Tora!" , czy "Conan Niszczyciel"."Był prawdziwą hollywoodzką legendą" - powiedział o zmarłym Arnold Schwarzenegger. Fleischer miał 89 lat.

 • Zastąpi Schwarzeneggera

  Wiadomo już kto przejmie schedę po Arnoldzie Schwarzeneggerze, czyli kto wcieli się w rolę terminatora T-800 w nadchodzącym filmie "Terminator Salvation". Będzie to znany kulturysta i aktor Roland Kickinger.

 • "Terminator 3": Poszukiwanie obsady

  Arnold Schwarzenegger.