• Informacje na temat:

  schwarzenegger córka

Artykuły na temat: schwarzenegger córka
 • Była żona Arnolda Schwarzeneggera zawstydziła ich córkę

  Maria Shriver, wieloletnia partnerka Arnolda Schwarzeneggera, udostępniła na Instagramie popularny ostatnio mem. Są na nim Leonardo DiCaprio i Brad Pitt siedzący w kabriolecie, a nad nimi widnieje dopisek: "Przyjechali po mnie, ale byłam silna i powiedziałam, że zostaję w domu". Pod postem Shriver napisała, że gdyby ci dwaj faktycznie po nią przyjechali, to wyszłaby, a nawet wybiegłaby z domu.

 • Chris Pratt poślubił córkę Arnolda Schwarzeneggera

  ...​W sobotę, 8 czerwca, Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Córka Arnolda Schwarzeneggera wyglądała zjawiskowo!

 • Powrót Schwarzeneggera

  ..."Terminator" Arnold Schwarzenegger wraca do gry. Po ukończeniu urzędowania, jako gubernator Kalifornii, aktor ponownie pojawił się na planie filmowym. Najnowszy film z udziałem Schwarzeneggera to "Niezniszczalni 2". Film wejdzie do kin na świecie 17 sierpnia.

 • Arnold Schwarzenegger podbija Instagram

  Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.

 • Syn Schwarzeneggera w reklamie

  Syn Arnolda Schwarzeneggera, Patrick, od kilku lat próbuje swoich sił w show-biznesie. 20-latek w końcu odniósł zauważalny sukces - wziął udział w najnowszej kampanii reklamowej okularów Toma Forda, kultowego amerykańskiego projektanta.

 • Arnold Schwarzenegger: Zawsze wraca

  ..."Były Mr. Olympia, Conan, Terminator i gubernator Kalifornii. Zabiłem Predatora. Mówiłem, że wrócę" - tymi słowami Arnold Schwarzenegger przedstawia się odwiedzającym jego profil na Twitterze. Lepiej się już nie da. W niedzielę, 30 lipca, ikona kina akcji kończy 70 lat.

 • Schwarzenegger w "Obcym 5"?

  ..., czyli Arnolda Schwarzeneggera!

 • Jakim mężem jest Chris Pratt?

  Najstarsza córka Arnolda Schwarzeneggera podzieliła się z fanami szczegółami swojego prywatnego życia. Dziennikarka telewizyjna i autorka książek, która właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka, wyznała, że Chris Pratt jako mąż sprawuje się na medal. "Jest dla mnie nieocenionym wsparciem" - mówi.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Brigitte Nielsen: Waleczna Dunka

  Brigitte Nielsen - duńska aktorka, modelka, prezenterka i piosenkarka - była w latach 80. XX wieku prawdziwą gwiazdą kina. Świat szalał na jej punkcie, m.in. za sprawą ról w filmach u boku Arnolda Schwarzeneggera - "Czerwona Sonja" oraz Sylvestra Stallone'a - "Rocky IV" i "Kobra"... 15 lipca gwiazda obchodzi 55. urodziny. Co robi teraz?