• Informacje na temat:

  ścibakówna beata-aktorka

Artykuły na temat: ścibakówna beata-aktorka
 • Beata Ścibakówna: Nie traćmy sił i ducha

  Świetna aktorka i piękna kobieta. Od zawsze bardzo ciekawa ludzi i świata. W rozmowie Beata Ścibakówna wyznała, że podczas epidemii koronawirusa stara się zachować optymizm.

 • ​Beata Ścibakówna: Szukam swojego stylu

  ...​Beata Ścibakówna niejednokrotnie podkreślała, że lubi stawiać na ponadczasową klasykę, która dodaje elegancji i sprawdza się w każdej okazji. Przez wiele lat jej znakiem rozpoznawczym były stonowane kolory - szary, granat, czerń, a także proste kroje i minimalistyczne dodatki. Aktorka postanowiła teraz wprowadzić do swojej szafy powiew świeżości. Coraz więcej w niej teraz zwiewnych sukienek...

 • Beata Ścibakówna: Jesteśmy zamkniętym społeczeństwem

  Beata Ścibakówna lubi grać trudne i niejednoznaczne role. Bardzo się cieszy, że będzie miała okazję wcielić się w postać zakochaną w innej kobiecie. Uważa, że takie wątki w filmach czy serialach pozytywnie oddziałują na świadomość oraz otwartość społeczeństwa.

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • Beata Ścibakówna na skraju emocji

  W obsadzie "Skazanych", nowego serialu Polsatu, znalazła się Beata Ścibakówna. Aktorka gra kobietę, której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego w więzieniu syna. "W trakcie zdjęć wylałam tony łez" - mówi o swojej emocjonalnej roli.

 • Beata Ścibakówna: W "Skazanych" dała się oszpecić

  Zazwyczaj gra kobiety piękne i bogate. Dla roli Anny dała się jednak oszpecić. - Ta praca sprawiła mi dużo satysfakcji - przyznaje Beata Ścibakówna.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  ...w jednym ze wspólnych wywiadów. - Na moim roku były takie, które bardziej mu się podobały niż ja. O wiele ode mnie ładniejsze - dodała pani Beata. A jednak ich miłość okazała się silniejsza. Pan Jan(...) w świat elity intelektualnej - szczerze przyznała po latach aktorka. Drzwi do wielkiej kariery wcale nie stanęły przed nią otworem. Choć gra często (i bardzo dobrze), z reguły są to drugoplanowe role...

 • Beata Ścibakówna: Nie można wiecznie czekać na główną rolę

  ...- Miałam dwie propozycje ciekawych ról w serialach w TVP, ale przyszła tzw. dobra zmiana i te produkcje nie powstały. Przyjęłam rolę w "Diagnozie" - Beata Ścibakówna wyjaśnia, dlaczego jesienią zobaczymy ją na antenie TVN-u.

 • "Dynastie": Ścibakówna, Frycz, Gessler i Bielecki w akcji "Wiele nas łączy"

  Olga Frycz, Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz, siostry Dominikanki i himalaista Adam Bielecki postanowili włączyć się w akcję "Wiele nas łączy", związaną z serią przyrodniczą BBC "Dynastie" o pięciu gatunkach zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

 • Beata Ścibakówna: Na takie role czeka się całe życie

  W "Skazanych" gra pani matkę, która zadenuncjowała syna narkomana. To chyba najtrudniejsza rola w serialu. Beata Ścibakówna: - Tak mówią... Dodatkową trudnością było dla mnie to, że Anna Kowalska, bo tak nazywa się moja bohaterka, była dla mnie kompletnie obcą osobą, inną ode mnie, od mojego tzw. ekranowego wizerunku. Zwykle grałam silne, piękne, bogate kobiety, a Anna jest trochę zaniedbana...

Zdjęcia na temat: ścibakówna beata-aktorka
Wideo na temat: ścibakówna beata-aktorka
 • ​Beata Ścibakówna: Szukam swojego stylu

  ​Beata Ścibakówna niejednokrotnie podkreślała, że lubi stawiać na ponadczasową klasykę, która dodaje elegancji i sprawdza się w każdej okazji. Przez wiele lat jej znakiem rozpoznawczym były stonowane kolory - szary, granat, czerń, a także proste kroje i minimalistyczne dodatki. Aktorka postanowiła teraz wprowadzić do swojej szafy powiew świeżości

 • Beata Ścibakówna: Nie daję córce żadnych rad

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu „Barwy szczęścia”. Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • Beata Ścibakówna gwiazdorzy? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy..."

  Beata Ścibakówna (50 l.) pochodzi z Zamościa. Jest aktorką serialową i teatralną. W rodzinie nie miała tradycji aktorskich - mama była laborantką, a ojciec kierownikiem transportu. Jej kariera nabrała tempa, gdy na studiach uwiodła o 25 lat starszego Jana Englerta - rektora szkoły teatralnej, której jest absolwentką. Na salonach krążą o niej różne opinie. A czy zdarza jej się gwiazdorzyć