• Informacje na temat:

  ścibakówna i englert

Artykuły na temat: ścibakówna i englert
 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Beata Ścibakówna: Nie traćmy sił i ducha

  Świetna aktorka i piękna kobieta. Od zawsze bardzo ciekawa ludzi i świata. W rozmowie Beata Ścibakówna wyznała, że podczas epidemii koronawirusa stara się zachować optymizm.

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • Jan Englert zostanie ojcem!

  Beata Ścibakówna i Jan Englert spodziewają się potomka! Na przełomie lata i jesieni urodzi się ich pierwsze dziecko. 57-letni aktor i 32-letnia aktorka są małżeństwem już od kilku lat, a różnica 25 lat życia nigdy nie stanowiła dla nich żadnego problemu.

 • Beata Ścibakówna: W "Skazanych" dała się oszpecić

  Zazwyczaj gra kobiety piękne i bogate. Dla roli Anny dała się jednak oszpecić. - Ta praca sprawiła mi dużo satysfakcji - przyznaje Beata Ścibakówna.

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • "Garderobiany": Jan Englert i Janusz Gajos o starzeniu się

  O starzeniu się, kryzysie twórczym, ulotności teatru opowiada sztuka "Garderobiany" Ronalda Harwooda w reżyserii Adama Sajnuka z Janem Englertem i Januszem Gajosem w rolach głównych. Premiera odbędzie się 10 grudnia w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • Szapołowska w sądzie z Englertem

  Przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym i trzymiesięcznej pensji żąda aktorka Grażyna Szapołowska od teatru za zwolnienie dyscyplinarne, gdy nie stawiła się na spektakl, by wziąć udział w show TVP. Dyrektor teatru Jan Englert podtrzymuje decyzję o zwolnieniu.

 • Jan Englert: Romans ze studentką?

  Trudno w to uwierzyć, ale w maju skończy 70 lat. Jan Englert jest jednym z tych szczęśliwców, których nie ima się czas. W jego przypadku cudownym eliksirem młodości jest miłość. I udane życie rodzinne. - Mam małe dziecko, które mnie potrzebuje - mówi aktor. Helenka Englert (12 l.) rzeczywiście zawładnęła sercem tatusia. Aktor pragnie jak najdłużej o nią dbać i chce wprowadzać ją w dorosłe życie...

 • "Przygoda" w reżyserii Jana Englerta w Teatrze Telewizji

  Przed nami kolejna premiera Teatru Telewizji. 1 grudnia o godz. 20.25 na antenie TVP1 zobaczymy sztukę Sándora Máraiego "Przygoda" wg scenariusza i w reżyserii Jana Englerta.

Zdjęcia na temat: ścibakówna i englert
Wideo na temat: ścibakówna i englert
 • Beata Ścibakówna, Jan Englert i ich córka Helena Englert zagrali w serialu "Diagnoza". - Pomyśleliśmy sobie, że dlaczego nie, kiedy się zdarzy następna taka okazja, żebyśmy w jednym serialu zagrali wszyscy razem - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ścibakówna. - Wszystko na to wskazuje, że ten zawód ją interesuje i ja się do tego nie wtrącam - zaznaczył Englert. - Nie zadała mi nigdy pytania, jak

 • Beata Ścibakówna gwiazdorzy? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy..."

  Beata Ścibakówna (50 l.) pochodzi z Zamościa. Jest aktorką serialową i teatralną. W rodzinie nie miała tradycji aktorskich - mama była laborantką, a ojciec kierownikiem transportu. Jej kariera nabrała tempa, gdy na studiach uwiodła o 25 lat starszego Jana Englerta - rektora szkoły teatralnej, której jest absolwentką. Na salonach krążą o niej różne opinie. A czy zdarza jej się gwiazdorzyć

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ścibakówna i englert
 • Re: Zakazane uczucie. Romans aktorów ciągnął się przez lata

  Pomykała ma wodogłowie a Ścibakówna kocią m.ę. Mógł Englert lepiej wybierać.

 • Re: ​"Barwy szczęścia": Helena Englert świętuje 20. urodziny... wirtualnie!

  Te jej kwaśne miny odkąd ojciec pokazał ja światu zwiastują poważne problemy w przypadku, gdy kariera nie wypali, a ojciec nie będzie mógł finansować jej(?) zachcianek. Tak to jest panno Ścibakówna jak się wychodzi za mąż za starego brysia.

 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  Helena jest świetna. Ma zadatki na bardzo dobrą aktorkę. Zresztą, trudno się dziwić.... po takich rodzicach ! Jan Englert - to ikona. A Beata Ścibakówna również jest wspaniałą aktorkę, tylko szkoda że nie docenianą przez producentów.

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1592.

  A ja uważam,że dziewczyna świetnie weszła w rolę rozkapryszonej ,zarozumiałej pannicy.Skąd możecie wiedzieć jaka jest w realu?Przecież Jej nie znacie.Dla mnie Helena jest bardzo dobrą aktorką i świetnie gra.Na pewno talent odziedziczyła po mamie i tacie (Beata Ścibakówna i Jan Englert)-gdyby ktoś nie wiedział :)

 • Re: Prawdziwa miłość z happy endem

  Englert jest boski, a śCIBAKÓWNA koszmarny BABSZTYL ! JEGO PIERWSZA ZONA BYŁA STO RAZY ŁADNIEJSZA !

 • Re: Pamiętam tylko dobre rzeczy

  Beata Ścibakówna jest podobna do Barbary Sołtysik. Chociaż z charakteru raczej nie. englert zamienił żonę za młodszy model

 • Re: Wojna gwiazd!

  jakoś nikt nie zauważył że pan Englert nie zawsze jest taki oporny jeśli chodzi o udzielanie urlopu.Jego żona Ścibakówna bez problemów mogła się ślizgać na lodzie w tvp:) dyrektorowa widać może pochałturzyć a Szapołowska już nie:)

 • Re: Wojna gwiazd!

  Szapołowska nie powinna stawiać badziewnego programu nad sztuką. Z drugiej strony zniesmaczona jestem postawą Pana Englerta. Nie można było dojść do porozumienia w sprawie repertuaru? Hipokryta, zapomniał już jak jego żona Beata Ścibakówna występowała w tv? Wtedy można było udzielić aktorce urlopu i nie robiono problemu.Widać dla żony Pan Englert ma inne zasady.