• Informacje na temat:

  scott glenn

Artykuły na temat: scott glenn
 • Scott Glenn w "Epizodzie III"?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż amerykański aktor Scott Glenn ( "Granice wytrzymałości" , "Dzień próby" , "Kroniki portowe" ) prowadzi rozmowy na temat występu w "Epizodzie III", kolejnej części kultowej "gwiezdnej sagi" .

 • Harvey Keitel i Scott Glenn w thrillerze

  Harvey Keitel ( "Czerwony smok" , "Mały Nicky" ) i Scott Glenn ( "Granice wytrzymałości" , "Kroniki portowe" ) wystąpią wspólnie w niezależnym projekcie "Puerto Vallarta Squeeze". Obraz, do którego zdjęcia realizowane będą w Meksyku, ma być romantycznym thrillerem.

 • Glenn Hughes: Specjalny koncert

  Glenn Hughes zagrał niedawno wyjątkowy koncert w Los Angeles. Jego wyjątkowość polegała na tym, iż na scenie wraz z nim stanęli bardzo znani muzycy, a ponadto całe wydarzenie zostało zarejestrowane na potrzeby DVD artysty.

 • Gwiazdy żegnają Glenna Freya. Współzałożyciel The Eagles miał 67 lat

  W mediach społęcznościowych muzycy z całego świata żegnają zmarłego 18 stycznia Glenna Freya, współzałożyciela The Eagles.

 • Jeff Scott Soto zmienia bębniarza

  Dość nieoczekiwanie perkusista Alex Papa przestał być członkiem zespołu towarzyszącego amerykańskiemu wokaliście Jeffowi Scottowi Soto. Stało się to krótko przed wejściem muzyków do studia nagraniowego.

 • Jeff Scott Soto: Płyta gotowa

  Jeff Scott Soto (m.in. Yngwie Malmsteen, Talisman, Takara, Humanimal) zakończył już nagrywanie swego solowego albumu. Wokalista zdecydował się zmienić jego tytuł z "Calm Before The Storm" na "Prism". Płyta ukaże się pod koniec września lub na początku października, nakładem włoskiej wytwórni Frontiers Records.

 • Glenn Hughes i Joe Lynn Turner podali tytuły utworów!

  Dwa wielkie głosy rocka - Glenn Hughes i Joe Lynn Turner - ujawniły tytuły wszystkich kompozycji, które trafią na ich wspólne dzieło, płytę "HTP", co oznacza Hughes-Turner Project. Na razie znana jest jedynie data japońskiej premiery albumu. W Kraju Kwitnącej Wiśni pojawi się on 6 lutego. Trwają jeszcze negocjacje dotyczące pojawienia się albumu na Starym Kontynencie.

 • Pryzmat Jeffa Scotta Soto

  Na 11 listopada wyznaczona została data premiery solowej płyty Jeffa Scotta Soto, amerykańskiego wokalisty znanego ze współpracy z Yngwiem Malmsteenem, a także z grup Talisman i Humanimal. Album "Prism" ukaże się nakładem włoskiej wytwórni Frontiers. Znane są już wszystkie szczegóły na jego temat.

 • Cisza przed burzą u Jeffa Scotta Soto

  Jeff Scott Soto intensywnie pracuje nad swoją drugą solową płytą, a pierwszą dla wytwórni Frontiers Records. Znane są już tytuły niektórych kompozycji. Premiera płyty przewidziana jest na koniec 2002 roku. Jej roboczy tytuł to "The Calm Before The Storm".

 • Daisy Ridley szuka nowych aktorskich wyzwań

  Po zakończeniu przygody z rolą Rey w „Gwiezdnych wojnach" Daisy Ridley szuka nowych wyzwań aktorskich. Z powodzeniem. Aktorka zagra w ekranizacji powieści „Panie na zamku” autorstwa Jessiki Shattuck. Obok niej w filmie tym wystąpi też Kristin Scott Thomas, której sławę przyniosły role w takich hitach jak m.in. „Cztery wesela i pogrzeb” oraz „Angielski pacjent”.

Zdjęcia na temat: scott glenn