• Informacje na temat:

  seagal steven

Artykuły na temat: seagal steven
 • ​Steven Seagal specjalnym ambasadorem Rosji

  ...​Steven Seagal został specjalnym ambasadorem Rosji. 66-letni hollywoodzki gwiazdor kina akcji ma pomóc Rosji w poprawie stosunków ze Stanami Zjednoczonymi.

 • Steven Seagal oskarżony o molestowanie

  Znana m.in. z "Ally McBeal" aktorka Portia de Rossi oskarżyła o molestowanie gwiazdę kina akcji Stevena Seagala.

 • Steven Seagal otrzymał rosyjskie obywatelstwo

  Amerykański aktor kina akcji i reżyser Steven Seagal otrzymał obywatelstwo Rosji. Odpowiedni dekret w tej sprawie podpisał prezydent Władimir Putin - poinformowano w czwartek, 3 listopada, na stronie Kremla.

 • Steven Seagal otrzymał obywatelstwo Serbii

  Steven Seagal, gwiazdor amerykańskiego kina akcji, otrzymał w poniedziałek obywatelstwo Serbii - poinformowała w poniedziałek serbska telewizja państwowa RTS.

 • Steven Seagal bluesmanem

  W ostatni piątek, 12 stycznia, w kanadyjskim Ontario hollywoodzki gwiazdor kina akcji Steven Seagal rozpoczął dwumiesięczną trasę koncertową z własną bluesową grupą Thunderbox.

 • Steven Seagal bluesmanem

  W ostatni piątek, 12 stycznia, w kanadyjskim Ontario hollywoodzki gwiazdor kina akcji Steven Seagal rozpoczął dwumiesięczną trasę koncertową z własną bluesową grupą Thunderbox.

 • Steven Seagal po japońsku

  Steven Seagal ( "Naznaczony śmiercią" , "Wpół do śmierci" ) i Joe Halpin sprzedali wytwórni Franchise Pictures za sześciocyfrową sumę napisany przez siebie szkic scenariusza pod tytułem "Into the Sun". W filmie, który powstać ma w opariu o skrypt, główną rolę ma zagrać oczywiście sam Steven Seagal. Wytwórnia chce, by realizacja projektu rozpoczęła się jeszcze w tym roku, po tym, jak aktor...

 • Steven Seagal zagra Hendrixa?

  Amerykański gwiazdor kina akcji, 50-letni Steven Seagal ( "Mroczna dzielnica" , "Wygrać ze śmiercią" , "Nico" ) zamierza zaangażować się w realizację biograficznego filmu o najsłynniejszym gitarzyście świata Jimim Hendrixie, który zmarł w wieku zaledwie 28 lat. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aktor chce... sam zagrać legendarnego muzyka. Jak wyznał, myśli także o biografii...

 • Zapracowany Steven Seagal

  Przedstawiciele studia Emmett/Furla Films poinformowali, że do swej najnowszej produkcji zaangażowali Stevena Seagala ( "Cudzoziemiec" , "Wpół do śmierci" ). Aktor ma zagrać główną rolę w obrazie "Heraphant". Prace na planie opowieści mają rozpocząć się 5 stycznia 2005 roku.

 • Steven Seagal w Warszawie

  W Warszawie rozpoczęła się realizacja najnowszego filmu Stevena Seagala ( "Naznaczony śmiercią" , "Liberator" ) - "Out of Reach". Jest to opowieść o byłym agencie rządowym, który odkrywa, że sierociniec, którego jest współsponsorem, stanowi przykrywkę dla handlu żywym towarem. Obok Seagala w obrazie wystąpi Matt Schulze ( "Transporter" , "Blade - Wieczny łowca II" ).

Zdjęcia na temat: seagal steven
Dyskusje na temat: seagal steven