• Informacje na temat:

  sean connery plotki

Artykuły na temat: sean connery plotki
 • Sean Connery i Conan

  W sieci pojawiła się pogłoska, jakoby Sean Connery ( "Szukając siebie" ) miał znaleźć się w obsadzie filmu "King Conan: Crown of Iron". Wedle tych doniesień, słynny odwórca roli Jamesa Bonda miałby się na planie spotkać z Arnoldem Schwarzeneggerem ( "Terminator 3" ). Na razie decyzja o rozpoczęciu produkcji nie została jeszcze podjęta.

 • Nerwowi dżentelmeni

  Coraz bardziej nerwowo robi się na planie filmu "The League of Extraordinary Gentlemen", filmowej adaptacji rysunkowej opowieści autorstwa Alana Moore'a. Po licznych kłopotach produkcyjnych i przeniesieniu planów zdjęciowych z dotkniętej powodzią Pragi na Maltę, twórcom opowieści zaczynają puszczać nerwy. Do ostrego spięcia doszło ostatnio pomiędzy reżyserem historii, a główną gwiazdą opowieści.

 • Bond 21

  Jeszcze na dobre nie ruszyły prace nad dwudziestym z kolei filmem o przygodach agenta 007, a już pojawiają się spekulacje, kto zagra w Bondzie numer 21. Pierce Brosnan zdecydował bowiem, że filmem "Beyond the Ice" pożegna się z rolą superagenta. Jak już informowaliśmy, zdjęcia do "Beyond the Ice" mają rozpocząć się w przyszłym roku, a film ma zostać ukończony w 2002 r. Producenci myślą już jednak o kolejnej części.

 • Ewan McGregor obawia się Bonda

  Ewan McGregor ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Do diabła z miłością" ) niezbyt przejmuje się plotka mi, jakoby był poważnym kandydatem do objęcia roli agenta 007. Szkocki gwiazdor podchodzi do sprawy spokojnie, jak wtedy, gdy ważyła się sprawa jego angażu do filmu "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" . Aktor boi się jednak, że obowiązki związane z rolą Jamesa Bonda mogłyby być dla niego bardzo uciążliwe.

 • Steven Seagal: Legenda kina akcji

  Aktor, muzyk, policjant. Jest mistrzem wschodnich sztuk walki i ma najszybsze ręce w Hollywood. Żywa legenda kina akcji - Steven Seagal - skończył we wtorek, 10 kwietnia, 60 lat.