• Informacje na temat:

  sean connery zdjęcia

Artykuły na temat: sean connery zdjęcia
 • Sean Connery nadzoruje

  Sean Connery ( "Szukając siebie" ) nadzoruje prace postprodukcyjne swego najnowszego filmu, superprodukcji "Liga niezwykłych dżentelmenów" . Aktor czuwa między innymi nad ostatecznym montażem obrazu. Podczas prac na planie filmowej adaptacji komiksowej opowieśc, pomiędzy Seanem Connerym i reżyserem historii, Stephenem Norringtonem ("Blade"), dochodziło do poważnych konfliktów.

 • Sean Connery i kolarstwo

  Legenda kina sir Sean Connery zainteresowany jest udziałem w filmie o życiu słynnego kolarza, rekordzisty świata, Graeme'a Obree, podała gazeta Daily Record . Szkocki gwiazdor miałby zagrać nauczyciela i mistrza kolarza. "To bardzo interesujący projekt" - stwierdził Connery.

 • Sean Connery w komiksie

  Jak już informowaliśmy, Stephen Norrington przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu, który powstanie w oparciu o komiksową historię. Jak ostatnio poinformowali producenci, negocjacje w sprawie występu w obrazie "The League of Extraordinary Gentlemen" prowadzi Sean Connery ( "Żyje się tylko dwa razy " , "Goldfinger" , "Twierdza" , "Szukając siebie" ).

 • Żaroodporny Sean Connery

  Sean Connery ( "Szukając siebie" , "Liga niezwykłych dżentelmenów" ) zrezygnował z planów występu w filmie "Embers" na podstawie powieści "Żar". Zainteresowanie projektem nadal wyrażają pozostałe gwiazdy, którym zaproponowano udział w realizacji - Winona Ryder ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) i Klaus Maria Brandauer ( "Pożegnanie z Afryką" ). Przyczyn decyzji Connery'ego nie ujawniono.

 • Sean Connery w nowej roli

  W brytyjskim studiu filmowym Pinewood rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej produkcji z udziałem Seana Connery'ego ( "Szukając siebie" , "Imię róży", "Nietykalni" , "Polowanie na Czerwony Październik " ). Najsłynniejszy odtwórca roli Jamesa Bonda wcieli się tym razem w postać podstarzałego agenta CIA.

 • Sean Connery i Paul Newman w dreszczowcu

  Sean Connery ("Osaczeni", "Szukając siebie" ) i Paul Newman ("Kolor pieniędzy", "Naiwniak") zagrają główne role w filmie "The Damnation Game", dreszczowcu opartym na podstawie powieści Clive'a Barkera, scenarzysty, reżysera i powieściopisarza, autora kultowego obrazu "Hellraiser".

 • Connery i Austin Powers

  Sean Connery prowadzi rozmowy dotyczące swego udziału w realizacji trzeciej części przygód Austina Powersa. Kolejna opowieść o "agencie specjalnej troski" ma być prequelem, z którego dowiemy się w jaki sposób doszło do zamrożenia głównego bohatera. Nad scenariuszem pracuje oczywiście Mike Myers.

 • Connery nie zagra w "Indianie IV"

  Znany szkocki aktor Sean Connery odmówił udziału w, czwartym już, amerykańskim filmie o przygodach Indiany Jonesa.

 • Sean Connery jako Greenfinger

  Sean Connery, słynny odtwórca roli Jamesa Bonda, będzie gwiazdą filmu "Dominion". Gwiazdor zagra w nim słynnego szkockiego działacza ekologicznego, nazywanego Greenfinger . Miłośnicy agenta 007 pamiętają zapewne film z 1964 roku, z udziałem Connery'ego, zatytułowany "Goldfinger". Jednak w przypadku "Dominion" nie chodzi o przygody Bonda.

 • Connery woli pisać niż grać

  Sean Connery ( "Liga niezwykłych dżentelmenów" ) zrezygnował z zagrania głównej roli w najnowszej produkcji Bretta Ratnera ( "Czerwony smok" ). Aktor nie wystąpi w filmie "Josiah's Canon", za udział w którym miał otrzymać 17,5 mln dolarów, bo zamierza poświęcić się pisaniu autobiografii.