• Informacje na temat:

  sean penn scarlett johansson

Artykuły na temat: sean penn scarlett johansson
 • Charlize Theron i Sean Penn rozstali się

  ...z małżeństwa z Robin Wright: 24-letnią Dylan i 21-letniego Hoppera, chciał podobno adopcji dziecka z Haiti. Aktor zaangażował się tam w działalność charytatywną po trzęsieniu ziemi w 2010 roku. Sean Penn(...)). Głośny był również jego romans z amerykańską aktorką Scarlett Johansson.

 • Scarlett Johansson zaręczona?

  Scarlett Johansson została niedawno przyłapana z diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym, co wywołało falę plotek, że piękna aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriacem.

 • Sekrety Scarlett Johansson

  ..."Pogodziłam się z tym, że nigdy nie będę tak chuda jak inne gwiazdy Hollywood. Nie muszę być szczupła, żeby być sexy" - powiedziała w jednym z wywiadów Scarlett Johansson. Jak ona to robi, że mężczyźni za nią szaleją, a jej filmy zarabiają miliony?

 • Scarlett Johansson: Czas na dzieci?

  Scarlett Johansson twierdzi, że rozmowa i wspólne rozwiązywanie problemów, to najważniejsze elementy, które pozwalają utrzymać dobre i przyjacielskie stosunki z partnerem. Wyznaje także, że nie jest jeszcze gotowa, by zostać matką.

 • Oscary: Nowi członkowie Akademii

  Amerykańska Akademia Filmowa powiększyła się o kolejnych 127 osób. Wszystkie nazwiska nowo przyjętych członków Akademii ujawniono po raz pierwszy w historii. Na liście znalazły się takie aktorskie gwiazdy, jak Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" ), Viggo Mortensen ( "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ), Sean Penn ( "Rzeka tajemnic" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ).

 • Takiego romansu nikt się nie spodziewał

  Hollywoodzkie gwiazdy zostały przyłapane "na gorącym uczynku". Seana Penna ("Obywatel Milk") i Scarlett Johansson ("Między słowami") zauważono na randce w Los Angeles. Romans między aktorami zapowiada się bardzo obiecująco.

 • Nie chce być symbolem seksu

  Amerykańska aktorka Scarlett Johansson chciałaby znowu być bardziej anonimowa. 27-letnia gwiazda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek Hollywood.

 • Święto kina w Cannes

  Festiwal potrwa do 25 maja. W jury, pod przewodnictwem amerykańskiego aktora i reżysera Seana Penna, zasiądą m.in. izraelsko-amerykańska aktorka Natalie Portman, irańska reżyserka Marjane Satrapi(...) Barcelona" (USA/Hiszpania), w którym główne role zagrali Javier Bardem, Scarlett Johansson i Penelope Cruz. Akcja rozgrywa się w Barcelonie. Dwie amerykańskie turystki poznają przystojnego miejscowego...

 • Gwiazdy w Cannes

  ...amerykańskiego aktora i reżysera Seana Penna, zasiadają m.in. izraelsko-amerykańska aktorka Natalie Portman, irańska reżyser Marjane Satrapi (nominowana do Oscara za głośny film animowany "Persepolis(...) Robert De Niro, Bruce Willis, Sean Penn, Robin Wright Penn i John Turturro. Jednym z polskich akcentów festiwalu będzie zaplanowany na 15 maja pokaz filmu "Cztery noce z Anną" w reżyserii Jerzego...

 • "Wzgórze nadziei" nadzieją Brytyjczyków

  ...). "Powrót Króla" walczy natomiast m.in. o tytuł najlepszego filmu, reżysera i scenariusza. 19-letnia amerykańska aktorka Scarlett Johansson otrzymała aż dwie nominacje, za pierwszoplanowe role żeńskie w filmach "Między słowami" i "Dziewczyna z perłowym kolczykiem". Tak sam zaszczyt spotkał Seana Penna, wyróżnionego za występy w "Rzece tajemnic" i "21 gramach" . W przeszłości aż trzykrotnie...