• Informacje na temat:

  seanem prestonem

Artykuły na temat: seanem prestonem
 • Britney straciła dzieci!

  Stało się - sąd odebrał Britney Spears (26 l.) prawo do opieki nad Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. W środę 3 października opiekę nad chłopcami ma przejąć były mąż piosenkarki, 29-letni Kevin Federline.

 • Paliła przy 2-letnim synu

  Britney Spears została przyłapana na paleniu papierosów podczas zabawy ze swoim dwuletnim synem, Seanem Prestonem.

 • Synowie Britney znęcają się nad psem!

  Nowy piesek Britney Spears (26 l.) wylądował w klinice weterynaryjnej ze złamaną łapką. Tak skończyła się zabawa dwóch synów piosenkarki, rocznego Jaydena Jamesa i dwuletniego Seana Prestona.

 • Britney porozumiała się z mężem

  Przygotowujący się do rozwodu Britney Spears (25 l.) i Kevin Federline (29 l.) porozumieli się w sprawie opieki nad dwójką swoich wspólnych synów: 14-miesięcznym Seanem Prestonem i 4-miesięcznym Jaydenem Jamesem.

 • Federline żąda zakazu dla Britney

  Kevin Federline (29 l.) zażądał zakazania swojej byłej żonie Britney Spears (25 l.) prowadzenia samochodu, jeśli pasażerami są ich dzieci Sean Preston i Jayden James. A Britney właśnie kupiła sobie mercedesa...

 • Britney Spears: Syn za kierownicą

  Grzywna w wysokości 270 dolarów grozi Britney Spears za prowadzenie samochodu z 5-miesięcznym synkiem Seanem Prestonem na kolanach. Takie zdjęcia, zrobione w kalifornijskim Malibu, ukazały się w plotka rskiej prasie. Wokalistka twierdzi, że broniła się przed paparazzi, którzy ją "napastowali", gdy jej ochroniarz wyszedł na kawę.

 • Spears wybiela synowi zęby

  Wszystko wskazuje na to, że Britney (26 l.) już niedługo zostanie pozbawiona praw rodzicielskich. Piosenkarka wpadła ostatnio na pomysł, że... wybieli zęby synkowi Seanowi Prestonowi, który ma, uwaga, 22 miesiące!

 • Britney Spears: Popełniłam błąd

  Britney Spears przyznała się, że popełniła błąd prowadząc samochód z 5-miesięcznym synkiem Seanem Prestonem na kolanach. Jednak amerykańska wokalistka broniła swojej decyzji, tłumacząc, że chodziło o bezpieczeństwo jej i dziecka. Britney tłumaczy, że "napastowali" ją paparazzi, dlatego musiała nagle odjechać.

 • Britney straci dzieci?

  Perspektywa pozbawienia piosenkarki praw rodzicielskich staje się coraz bardziej realna. W środę 25 lipca Britney Spears (26 l.) postanowiła zabrać dwójkę swoich dzieci - 22-miesięcznego Seana Prestona i 10-miesięcznego Jaydena Jamesa na krótkie wakacje do Las Vegas.

 • B. Spears skrytykowana przez ministra

  Norman Mineta, sekretarz transportu federalnego rządu Stanów Zjednoczonych, skrytykował Britney Spears! Wszystko to z powodu opublikowanych przez media zdjęć, na których wokalistka prowadzi samochód trzymając kilkumiesięcznego syna Seana Prestona na kolanach.

Zdjęcia na temat: seanem prestonem
Wideo na temat: seanem prestonem
 • Britney z synami

  Britney Spears z synami Jaydenem Jamesem i Seanem Prestonem w Hollywood 24 października.

 • Stare wygi

  Dwóch biznesmenów w średnim wieku - rozwodnik (Robin Williams) i rozrywkowy kawaler (John Travolta), finalizuje jeden z ajlepszych kontraktów biznesowych w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje niezwykle zabawne sytuacje, a także uzmysławia im, co jest najważniejsze w życiu. Doskonała obsada, wyśmienita komedia, perfekcyjnie zrealizowany film i rozrywka dla całej rodziny.

 • Britney łamie prawo!

  Britney Spears (z synami Jaydenem Jamesem i Seanem Prestonem na tylnym siedzeniu samochodu) przejeżdża na czerwonym świetle przez skrzyżowanie w Hollywood 8 listopada.

 • Ups! Arka odpłynęła

  Nie dla wszystkich zwierząt starczyło miejsca na Arce Noego. Co się z stało z tymi, które musiały zostać? Odpowiedź otrzymamy w animacji której reżyserami są Toby Genkel i Sean McCormack.