• Informacje na temat:

  seann scott, william aktor

Artykuły na temat: seann scott, william aktor
 • Zmniejszony Seann William Scott

  Młody amerykański aktor Seann William Scott, bohaterów filmów "American Pie 2" , "Ostra jazda" i "Stary, gdzie moja bryka?" , wystąpi w komedii romantycznej "Tiny Boyfriend". Zdjęcia rozpoczną się na wiosnę 2003 roku.

 • Stifler zostanie tajnym agentem?

  Seann William Scott, najlepiej znany z cyklu filmów "American Pie" , rozważa występ w następnej komedii - "Sebastian Knight". Aktor, kojarzony przede wszystkim z rolą obleśnego Stiflera, miałby tym razem zagrać dobrze wychowanego... agenta CIA, który wpada w kłopoty natury uczuciowej. Obraz powstanie dla wytwórni Paramount.

 • "Stary, kto znajdzie moją brykę?"

  Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, iż producenci z wytwórni 20th Century Fox zdecydowali się na realizację kontynuacji zwariowanej komedii "Stary, gdzie moja bryka?" . Zdjęcia do filmu "Seriously Dude, Where's My Car?" miały rozpocząć się latem. Jednak ostatnio Seann William Scott, jeden z bohaterów pierwowzoru, poinformował iż nie pojawi się w sequelu.

 • Ósma odsłona "American Pie"

  Już w kwietniu do polskich kin trafi kolejna część serii "American Pie". W produkcji o podtytule: "Zjazd absolwentów" zagrają aktorzy związani z tą serią od lat m.in. Eugene Levy, Jason Biggs i Seann William Scott.

 • MTV Movie Awards przyznane!

  "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" okazał się zwycięzcą tegorocznej edycji nagród filmowych amerykańskiej MTV. Obraz Petera Jacksona zdobył cztery nagrody, w tym dla najlepszego filmu. Aż dwie nagrody przypadły raperowi Eminemowi za rolę w "8. Mili" .

 • Christopher Walken w "Helldorado"

  Christopher Walken ( "Jeździec bez głowy" ) dołączył do obsady filmu "Helldorado", którego bohaterem jest Dwayne "The Rock" Johnson, gwiazda przebojowego "Krola Skorpiona" . Produkcja powstaje w hollywoodzkiej wytwórni Universal Pictures.

 • Ewolucja Davida Duchovnego

  Najnowsza produkcja Davida Duchovnego, gwiazdy serial u "Z Archiwum X", to komedia s-f "Evolution" , w której bohater grany przez aktora, podobnie jak agent FBI Fox Mulder, musi zmierzyć się z zagrażającymi światu Obcymi . Światowa premiera filmu odbędzie się 22 czerwca.

 • "Władca pierścieni" zwycięża w MTV

  Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" został uznany przez publiczność MTV za najlepszy film ubiegłego roku. W walce o nagrodę MTV Movie Awards pokonał takie przeboje, jak "Helikopter w ogniu" , "Szybcy i wściekli" , "Shrek" , "Legalna blondynka" . Wyróżnienie dla najlepszego aktora odebrał Will Smith za rolę w filmie "Ali" . Za najlepszą aktorkę publiczność MTV uznała Nicole

 • Wręczono Teen Choice Awards

  Lindsay Lohan okazała się największą triumfatorką niedzielnego (8 sierpnia) rozdania nagród Teen Choice Awards. 18-letnia gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" zwyciężyła w aż czterech kategoriach, w tym najważniejszej, honorującej "najlepszą aktorkę w komedii". Młodą gwiazdę doceniono także za "najlepszy filmowy wybuch złości" oraz "najlepszy filmowy rumieniec".

 • "Drużyna pierścienia" zdominowała MTV Movie Awards

  Film Petera Jacksona "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" zdominował tegoroczne nominacje do nagród MTV Movie Awards. Adaptacja pierwszej części trylogii Tolkiena otrzymała nominacje aż w sześciu kategoriach. Tuż za nią znalazły się produkcje "Szybcy i wściekli" oraz "Godziny szczytu 2" , które zdobyły po pięć nominacji. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej ceremonii 2 czerwca, w Los Angeles.