• Informacje na temat:

  seansu kolejnej

Artykuły na temat: seansu kolejnej
 • "Pakt": Marcin Dorociński radzi: Nie róbcie sobie przerwy na herbatę

  Serial "Pakt", osadzony w polskich realiach thriller polityczny, wymaga od widza skupienia. Jak stwierdza Marcin Dorociński, największa gwiazda tej produkcji HBO, podczas seansu przerwy na herbatę nie wchodzą w rachubę. Drugi sezon "Paktu" startuje 20 listopada.

 • "Baranek Shaun. Film" : Humor w owczej skórze

  "Baranek Shaun" to świadectwo odwagi. W przegadanej współczesności trudno natrafić na film, który nie cierpi na deficyt słów, chociaż podczas seansu z ust bohaterów nie pada jedno nawet zdanie.

 • M jak miłość

  Ku przerażeniu Piotrka Zuza coraz przychylniejszym okiem patrzy na Filarskiego. Zduński natychmiast donosi żonie, że jej kochliwy ojciec wdał się w kolejny romans. Piotr i Kinga zaglądają do Grabiny, by zobaczyć, jak Pawłowi i Ali mieszka się w nowym miejscu. Kisielowa, która jest przekonana, że w domu Zduńskich straszy, namawia ich do przeprowadzenia seansu spirytystycznego. Z kolei w bistro...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • "07 zgłoś się": Siedem anegdot i jedna z zerem w tle

  07 zgłasza się już 38 lat. Ostatnio zgłasza się jakby intensywniej. Od wielu miesięcy nie ma dnia bez emisji odcinków z porucznikiem Sławomirem Borewiczem w roli głównej. Ponieważ już od dawna wszyscy wiemy, kto kogo i za co zabił w tym kryminalnym serialu, polecamy kilka anegdot, które ubarwią te seanse.

 • "Ziarno prawdy" : Anatomia zbrodni rytualnej

  Borys Lankosz, twórca fenomenalnego "Rewersu" (2009), kolejny raz zagłębia się w arkana gatunku filmowego. Po realizacji czarnej komedii, sięga po jeden z najlepszych polskich kryminałów ostatnich lat - bestsellerowe "Ziarno prawdy" Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Barwy szczęścia": Walka o mieszkanie i uczucia

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim...

 • "Onirica" : Porzucając realność

  O nieszczęśliwej miłości opowiada w swoim nowym filmie "Onirica" Lech Majewski. I po raz kolejny w twórczości tego reżysera jedynym ratunkiem przed przytłaczającą rzeczywistością okazują się dzieła dawnych mistrzów.

 • "Na sygnale": Końska dawka

  Doktor Góra ma pecha – i na kolejnym dyżurze znów trafia na szaleńca. Jak poradzi sobie z takim wyzwaniem?

 • "Jak zatrzymać ślub" : Nieznajomi z pociągu

  Historia kina nieraz udowadniała, że pociąg na ekranie jest bardzo sexy. Drazen Kuljanin w "Jak zatrzymać ślub" robi to po raz kolejny. Małym nakładem sił i środków, ale ze sporym talentem.

Wideo na temat: seansu kolejnej
 • "Przyjaciółki": Szokujący finał sezonu

  Paweł i Anka przygotowują się do ślubu. Paweł jest bardzo przejęty. Wydaje się, że denerwuje się bardziej niż panna młoda. Patrycja na cmentarzu spotyka Wiktora. Nie wie co ma myśleć o całej sytuacji. Może faktycznie jego relacja z żoną to nie jej sprawa. Wiktor nalega na spotkanie. Patrycja nie jest pewna czy po wszystkim co usłyszała potrafi mu jeszcze zaufać. Zuza umawia się z Markiem. Mężczyzna zabiera ją do domu na seans filmowy z córką. Napięcie pomiędzy Ingą i Robertem opada. Chcieliby...