• Informacje na temat:

  sebastian bach

Artykuły na temat: sebastian bach
 • DVD Sebastiana Bacha

  Sebastian Bach, były wokalista amerykańskiej grupy Skid Row, podał już zawartość swego DVD, zatytułowanego "Forever Wild". Swoją premierę w USA ma ono mieć na początku czerwca.

 • Sebastian Bach nagrodzony!

  Zdobywał wyróżnienia jako muzyk, zdobywa też jako aktor. Sebastian Bach, były wokalista grupy Skid Row, otrzymał nagrodę "2001 Broadway.com Audience Awards", za swoją rolę w broadway'owskiej wersji musicalu "Jeckyll & Hyde", w którym występował przez kilka ostatnich miesięcy. Piosenkarz otrzymał wyróżnienie w kategorii "Najlepszy Aktor Zastępujący" (dosłownie "Favorite Replacement - Male").

 • Sebastian Bach aresztowany

  Sebastian Bach, były frontman grupy Skid Row, od kilku miesięcy prowadzący swój autorski program w telewizji VH1, został w ubiegłym tygodniu aresztowany za posiadanie narkotyków i groźbę użycia broni. Wokalista wystosował już do fanów oświadczenie, w którym napisał między innymi, że dopóki nie udowodni mu się winy, powinni go traktować jak niewinnego człowieka.

 • Sebastian Bach: Gwiazdorska obsada

  Nowy materiał solowy przygotowuje nieco zapomniany już Sebastian Bach, były wokalista amerykańskiej hardrockowej grupy Skid Row. W skład towarzyszącego mu zespołu wchodzą uznani instrumentaliści ze sceny metalowej.

 • Sebastian Bach razy dwa

  O dwie płyty wzbogaciła się niedawno dyskografia Sebastiana Bacha, wokalisty znanego z amerykańskiej grupy Skid Row. Obydwie można nabyć za pośrednictwem jego oficjalnej witryny internetowej.

 • Sebastian Bach na zawsze dziki

  ..."Forever Wild" - tak zatytułowany będzie show w telewizji VH1, który poprowadzi Sebastian Bach, były wokalista grupy Skid Row, obecnie działający jako solista i równie dobrze radzący sobie jako aktor. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w najbliższy piątek, 18 stycznia.

 • Sebastian Bach: DVD w maju

  Pierwsze DVD w karierze Sebastiana Bacha, byłego wokalisty grupy Skid Row, ukaże się 4 maja 2004 roku. Jest to oczywiście data premiery w USA. Wydawnictwo nosi tytuł "Forever Wild".

 • Sebastian Bach szuka zespołu

  Sebastian Bach, były wokalista zespołu Skid Row, nagrywa kolejną płytę, którą zamierza intensywnie promować na koncertach. Dlatego też już rozpoczął poszukiwania muzyków, którzy pojadą z nim na tournee.

 • Aktorska nominacja Sebastiana Bacha

  Sebastian Bach, były wokalista grupy Skid Row, został doceniony za swoje aktorskie i wokalne umiejętności. Muzyka nominowano do nagrody publiczności za rolę w musicalu "Jeckyll & Hyde", który wystawiono w Plymouth Theatre na Broadway'u przez kilka ostatnich miesięcy.

 • Sebastian Bach wraca do aktorstwa

  W postać Reapera, w prezentowanej przez stację VH-1 w ramach serii "Strange Frequency" opowieści "Don't Play The Reaper", wcieli się Sebastian Bach, były wokalista Skid Row, a także aktor. Piosenkarz jest bardzo podekscytowany perspektywą powrotu do aktorstwa, w którym to zawodzie odnotował już pewne sukcesy.

Dyskusje na temat: sebastian bach
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  No to Jan Sebastian BACH, No to rym cym cym z d..y dym.

 • Re: Nietypowe imiona gwiazd

  Jedno z rodziców chciało synkowi dać imiona Jan Sebastian. Niby nic, tylko nazywali się Żak, a więc byłby Jan Sebastian Żak i sz y. dera z dzieciaka w szkole po kilku latach, gdy miałby gdzieś tak ponad 10 lat, bo brzmiałoby niemal identycznie, jak Jan Sebastian Bach. Na szczęście ktoś w tej rodzinie poszedł po rozum do głowy i zostali przy samym, pojedyńczym Sebastian.